Yükleniyor...

Kripto Firması Fare Protocol, 6,2 Milyon Dolar Topladı

Fare Protocol, token lansmanından önce 6,2 milyon dolar fon toplamayı başardı.

TinyTap fon topladi

Fare Protocol, token lansmanından önce 6,2 milyon dolar fon toplamayı başardı.

Fon toplama süreci, C Squared Ventures ve Twitch’in kurucusu Justin Kan tarafından ortaklaşa kurulan şirket Goat Capital tarafından yönetildi.

Fare Protocol, Token Lansmanından Önce Fon Turunda 6,2 Milyon Dolar Topladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

FARE Protokolü, Twitch’in kurucusu Justin Kan tarafından yönetilen şirket olan Goat Capital ve C Squared Ventures liderliğindeki bir başlangıç ​​turunda 6,2 milyon dolar topladı. Fon toplama süreci, bu yılın sonlarında Ethereum Layer-2 Blockchain’i olan Arbitrum‘da ekosistem ve yerel token lansmanından önce yaşandı.

Fon turundaki diğer yatırımcılar arasında diğerleri arasında 6th Man Ventures, Republic Crypto, Arrington Capital, Eniac Ventures, Spark Digital Capital, Morningstar Ventures, Quantstamp ve DWeb3 yer aldı.

Kanadali Emeklilik Fonu Kripto Yatirimini Durduruyor

FARE ekosistemi, olasılık değişkenlerine dayalı şeffaf zincir üstü olaylar tarafından tetiklenen olasılık akıllı sözleşmeleri üzerine kurulu. Sözleşmeler için ilk kullanım durumu, FARE token’ların rastgele basılması ve yakılması olayına dayanıyor.

Sistem, bir token’ı kaybetme veya yakma olasılığının, gerçek dünyadaki bir kumarhanenin işleyişine benzer şekilde, basım veya kazanma olasılığından daha yüksek olacak şekilde tasarlanmıştır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x