Yükleniyor...

Kripto Flörtü: McDonald’s, Elon Musk ve Binance

Elon Musk, McDonald's ve Binance üçlüsünün Twitter üzerinden kripto odaklı flörtleşmesi dikkat çekti.

Kripto Flortu McDonalds Elon Musk ve Binance

Elon Musk, McDonald’s ve Binance üçlüsünün Twitter üzerinden kripto odaklı flörtleşmesi dikkat çekti.

Kripto para piyasasının yeşillendiği ve yükseliş trendinde hareket ettiği bugünlerde, kripto sektöründeki haberlerin önem boyutu da giderek artıyor. Kripto yatırımcıları, sektördeki boğa koşusunu ateşleyecek olası haberleri merakla bekliyor. Geçtiğimiz boğa sezonlarında da benzer durumlar yaşanmıştı. Bu piyasa koşullarında da McDonald’s, Elon Musk ve Binance’ın üçgeni dikkatleri üzerine çekti.

McDonald’s, Elon Musk ve Binance Arasındaki Kripto Diyalogu!

Günün erken saatlerinde Twitter’da, McDonald’s, Elon Musk ve Binance arasında bir kripto diyalogu yaşandı.

Küresel gıda devi McDonald’s, Twitter üzerinden “neyi kaçırdım” şeklinde bir tweet attı. Gıda devinin bu paylaşımına, Binance tarafından oldukça ilgi çekici bir cevap geldi. Binance sosyal medya hesabı, “bir sürü yeşil mum” şeklinde yanıt verdi.

binance mcdonald's elon musk

McDonald’s, Binance’ın verdiği cevaba, kripto sektörünün hakim olduğu “wagmi” kelimesiyle yanıt verdi. Wagmi, “we are all going to make it” cümlesinin kısaltması olarak biliniyor. Bu cümle, hepimiz başaracağız anlamına geliyor.

Bu flörtleşmeyi alevlendiren ise Elon Musk’ın da flörtleşmeye dahil olması oldu. Musk, McDonald’s tarafından başlatılan sohbete “oh merhaba” şeklinde bir yanıt verdi.

elon musk hi lol

Kripto yatırımcıları, Musk’ın da dahil olmasıya Dogecoin üzerinde bir beklenti oluşturdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner