Yükleniyor...

Kripto Fonu Yöneticisi Numerai’nin Token’ı Yükselişe Geçti

Kripto fonu yöneticisi olan Numeria'nın yerel tokenı Numerai Token (NMR), son 24 saat içersinde yaklaşık olarak yüzde 9 artış gösterdi.

numerai

Kripto fonu yöneticisi olan Numeria’nın yerel tokenı Numerai Token (NMR), son 24 saat içersinde yaklaşık olarak yüzde 9 artış gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Global anlamda popüler olan kripto fonu yöneticisi Numerai, son zamanlarda yayınladığı raporlar ile şirketin giderek gelişmekte olduğunu bildirdi. Numerai, yaptığı açıklamalar doğrultusunda, Bloomberg‘e ait fonun geçtiğimiz yıl yatırımcılara yüzde 20 kazandırdığını belirtmişti. Şirketin açıkladığı bu raporlar ışığında, Numerai‘nın kendi token’ı olan NMR yüzde 8,8 artış göstererek yaklaşık olarak 21,65 dolar seviyesine yükseliş gösterdi.

Numerai, Yatırımcıların Radarına Girdi!

Bloomberg‘in geçtiğimiz seneye ait raporlarının açıklanmasıyla, NRM yaklaşık olarak yüzde 9 artış göstermişti. Özellikle de milyarder yatırımcı Paul Tudor Jones tarafından desteklenen Numerai, gelişmeye yönelik faaliyetlerini sürdürüyor. Numerai’nın yayınlamış olduğu raporlar ile gelişmeleri gören yatırımcılar, popüler kripto fonunu şuan için radarına almış durumda.

Bloomberg‘in bildirdiği yazıya göre, Numerai 2022 yılında 100 milyon dolar giriş aldı, piyasadaki çöküş göz önünde bulundurulduğunda Numerai‘nın yatırımcılara kazandırmış olduğu yüzde büyük önem taşıyor. Özellikle geçtiğimiz sene kripto sektöründe yaşanan zincirleme skandal olaylar, birçok unsuru olumsuz anlamda sarsmıştı. Numerai tarafına baktığımızda ise, bu olay döngüsüne rağmen iyi iş çıkarmış denebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x