Yükleniyor...

Kripto Girişimi Outdefine, 2.5 Milyon Dolar Topladı

Kripto girişimi Outdefine, Jump Crypto ve TCG Crypto'nun yönettiği bir tohum yatırım turunda iki buçuk milyon dolar topladı.

Kripto Girisimi Outdefine 2.5 Milyon Dolar Topladi

Kripto girişimi Outdefine, Jump Crypto ve TCG Crypto‘nun yönettiği bir tohum yatırım turunda iki buçuk milyon dolar topladı.

Kripto endüstrisinde yaşanan sorunlar, çözüm ürünlerini ve projelerini de beraberinde getiriyor. Ethereum tarafında yaşanan ölçeklendirme ve işlem ücreti sorunu, Arbitrum ve Aptos gibi projelerin ortaya çıkmasını sağladı. Ayrıca Polygon da bu amaçla ortaya çıktı. Her ne kadar kripto piyasası ayı trendinin etkisinde olsa da girişimler tüm hızıyla devam ediyor. Yenilikçi ve potansiyelli kripto projeleri, milyonlarca dolarlık yatırımlar almaya devam ediyor. Web3, DeFi ve merkeziyetsizlik konularında yoğun ilgi gösteriliyor. Bu kapsamda kripto girişimi Outdefine, katıldığı bir tohum yatırımı turundan 2.5 milyon dolarlık fon topladı.

Kripto Girişimi Outdefine, Tohum Yatırım Turundan Güçlü Destek Aldı

Outdefine, kripto endüstrisinin işten çıkarmalar ile boğuştuğu bu günlerde yeni bir yatırım aldı. Projenin amacı, Web3 alanında yetenekli insanların iş bulmasını kolaylaştırmak oldu.

Tohum fonlama turu, Jump Crypto ve TCG Crypto tarafından ortaklaşa yürütüldü. Bu turda yatırımcı olarak, Big Brain Holdings, Formless Capital ve Blocore şirketleri yer alıyor.

Baba ve oğul tarafından kurulan Outdefine, yetenekli isimlerin iş bulmalarını kolaylaştıran Web3 tabanlı bir platform olarak öne çıkıyor. Romil Verma ve Sanjay Verma‘nın kurduğu proje, Solana ağında inşa edildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x