Yükleniyor...

Kripto Kredi Platformu Celsius Network’ten İflas Başvurusu

Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirket iflas bayraklarını çekmeye başladı.

kripto kredi platformu celsius networkten iflas basvurusu

Kripto para piyasasındaki düşüş nedeniyle birçok kripto odaklı şirket iflas bayraklarını çekmeye başladı. Kripto hedge fonu olan Three Arrows Capital ile başlayan iflas başvuruları Kripto borç verme platformu Celsius Network‘e kadar uzandı. Geçtiğimiz aylarda müşterilerinin para çekme işlemlerini durduran Celsius Network bu kez iflas başvurusunda bulundu.

Celsius Network de İflas Başvurusunda Bulundu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto piyasasında yaşanan düşüş birçok kripto şirketini etkiledi. Birçok şirket iflas başvurusunda bulunmaya başladı. Son olarak bu şirketlerden birisi de Celsius Network oldu.

kripto kredi platformu celsius networkten iflas basvurusu

New York’un Güney Bölgesi’nde 11 iflas başvurusunda bulunan Celsius Network, yaptığı açıklamada, işlerini istikrara kavuşturma ve tüm paydaşlar için değeri en üst düzeye çıkaran kapsamlı bir yeniden yapılandırma işlemini tamamlama fırsatının sağlanması için gönüllü olarak iflas başvurusunda bulunulduğunu aktardı.

Geçtiğimiz haftalarda şirketi yeniden yapılandırmak için Celsius Network, Kirkland & Ellis hukuk şirketinden Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP’den avukatları işe almıştı. Celsius Network ayrıca daha önce Aave ve Maker’dan aldığı borçları kapatmış ve Compound’a olan borcunu da ödeyerek önemli bir yükten kurtulmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x