Yükleniyor...

Kripto Kredi Şirketi Hodlnaut, Alacaklılar ile Ters Düştü!

Alacaklıların tasfiye isteğini belirtmesi üzerine Hodlnaut, karşıt görüş bildirerek şirketin satılması gerektiğini vurguladı.

tartışma

Alacaklıların tasfiye isteğini belirtmesi üzerine Hodlnaut, karşıt görüş bildirerek şirketin satılması gerektiğini vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hodlnaut, alacaklıların firmaya dair tasfiye konusunda bası yapması üzerine açıklamalarda bulundu. Hodlnaut, yaptığı açıklamalar ile şirketi potansiyel yatırımcılara satmak istediğini bildirdi. Özellikle Hodlnaut kurucularının yapmış olduğu açıklamalar, firmanın tasfiye edilmeyerek satışa gidilmesi yönünde oldu. Hodlnaut alacaklıları için durum farklı, alacaklılar firmanın tasfiye edilmesi konusunda büyük savaş veriyor durumda.

Alacaklılar Tasfiyeyi Savunurken, Kurucuları ise Satışı Öneriyor!

pasted image 0

28 Şubat tarihinde Hodlnaut‘un geçici adli yöneticileri açıklamalarda bulunarak, Hodlnaut‘un kurucuğu ortağı Simon Lee’ yaşananlar karşısında “Alacaklılar şirketin tasfiyesini istiyor, fakat şirketin satışı daha iyi bir seçenek olacak.” şeklinde ifadelerini belirtti.

Yaşanan durumlar karşısında tavrını değiştirmeyen alacaklılar, yeniden yapılandırılmaya gidilmenin fayda sağlamayacağını, firmaya ait varlıkların tasfiye edilmesinin kendileri için en uygun seçenek olduğunu belirtti. Yaşanan olaylar zincirinde alacaklılar ve Hodlanut arasındaki zıtlık devam ediyor. Özellikle Hodlnaut kurucularının firma hakkında satış yönlü fikirleri, alacaklıları daha da tetiklemiş durumda. Şirketin tasfiye yönlü hareket etmesini isteyen alacaklılar, tepkilerini göstermeye devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x