Yükleniyor...

Kripto Madenciliğine Kosova’dan Hamle!

Kosova'daki kolluk kuvvetleri, ülkenin kuzeyindeki belediyelere kripto para madenciliği baskınları düzenledi.

Argo Blockchainin Kripto Madenciligi Marji Azaldi

Kosova’daki kolluk kuvvetleri, ülkenin kuzeyindeki belediyelere kripto para madenciliği baskınları düzenledi.

Arnavutluk liderliğindeki hükümetin bir yetkilisine göre Kosova polisi, ülkenin kuzeyindeki Sırpların çoğunlukta olduğu bölgelere kripto madenciliğine yönelik baskınlar düzenledi. Birçok kripto madenciliği cihazına el koyuldu. Ekonomi Bakanı Artane Rizvanolli’nin ifadelerine göre ekipler, dijital para basmak için tasarlanmış 174 cihaza el koydu. Zubin Potok’taki operasyonu sosyal medya hesabından duyuran bakan, elektrik faturalarının ödenmemesinde yasa dışı faaliyetlere vurgu yaptı.

Bitcoin Madencilik Sirketi Yeniden Markalasiyor

Kosova Hükümeti, Kripto Madenciliğini Engellemeye Devam Ediyor

Zubin Potok’taki operasyonu ilk olarak sosyal medyada duyuran Ekonomi Bakanı Artane Rizvanolli, madencilik faaliyetlerinin elektrik tüketiminde illegal durumlara yol açtığını ve bu durumların da farklı eylemleri tetiklediğini belirtti. Kripto madenciliğinin en büyük problemlerinden biri olan kaçak sistem kullanımı, hala gündemde kalmaya devam ediyor.

Kripto madencilik cihazlarını hedef alan Kosova polisinin bu operasyonu, madencilik konusunda kripto yatırımcılarının kafasını karıştırdı. Sektörün başlangıcından bu yana devam eden madencilik engelleri, günümüzde de devam ediyor. Kripto piyasasının kararsızlık sürecinde de bu haber akışı büyük rol oynuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner