Yükleniyor...

Kripto Meslekleri Finansın Geleceğini Etkileyebilir mi? (Sponsorlu)

Kripto istihdamı yaratmak, kripto dünyasının geleceğindeki ilerleme için önemli bir itici güç olabilir ve yeni bir GameFi platformu olan Metacade (MCADE) de buna katkıda bulunuyor.

metacade 3

Kripto istihdamı yaratmak, kripto dünyasının geleceğindeki ilerleme için önemli bir itici güç olabilir ve yeni bir GameFi platformu olan Metacade (MCADE) de buna katkıda bulunuyor. Proje, kapsamlı kazanç fırsatları ve kripto geliri elde etmek için birden fazla yöntem sunarak blok zinciri oyun sektörünün ön saflarında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Metacade’in mevcut kripto işlerini yayınlayacak Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) özelliği ve oyun geliştiricilerine fon sağlayacak Metagrants programı, kripto ve merkezî olmayan finansın (DeFi) geleceğine destek olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Uzmanlar önümüzdeki yıllarda Metacade için büyük kazançlar öngörüyor. İşte bunun nedenleri:

Metacade, Kripto İstihdamı Yaratarak Kriptonun Geleceğini Şekillendiriyor

Merkezî olmayan kripto para birimleri yapıları gereği topluluk odaklı olduklarından, kriptonun geleceği kullanıcılarına bağlıdır. Yeni proje Metacade de bu konuya eğiliyor ve metaverse oyun salonuna bağlı çok sayıda kripto istihdamı yaratıyor.

Metacade ekibi tarafından tasarlanan kazanç olanakları, platformun oyun kısmının ötesine geçiyor. Web3’ün dört bir yanından kullanıcılar, platformun Play2Earn (Kazanmak İçin Oyna), Compete2Earn (Kazanmak İçin Yarış), Work2Earn (Kazanmak İçin Çalış) ve Create2Earn (Kazanmak İçin Oluştur) gibi benzersiz özellikleri aracılığıyla kripto geliri elde edebilir.

Metacade topluluk merkezinde, oyunculara finansal ödüller sunan en geniş çevrimiçi oyun koleksiyonunun yanı sıra hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı kripto iş fırsatları bulunacak. Metacade, GameFi‘yi gerçekten bir üst seviyeye taşıyor, peki önümüzdeki yıllarda daha ne kadar ileri gidebilir?

MCADE 2025 yılında 5 dolara ulaşabilir mi?

MCADE token kısa süre önce kripto presale’ını başlattı. Etkinlik sadece 14 hafta içinde $8,3m topladı ve halihâzırda bir dizi presale turu gerçekleştirildi. MCADE, 2023 yılının ilerleyen günlerinde borsalarda piyasaya sürülecek ve metaverse oyun salonu, kripto topluluğu için oyun hizmetlerini kademeli olarak kullanıma açacak.

MCADE tokenı önümüzdeki aylarda ve yıllarda bazı büyük getiriler elde etmeye hazırlanıyor. Uzmanlar, 2023’ün sonlarında bu yeni token için 1 dolarlık bir fiyat seviyesi öngörüyor ve bu da presale sonundan itibaren 50 kat kazanç anlamına geliyor.

2024 ve 2025 yıllarında, büyük çaplı kripto piyasalarının toparlanması ve potansiyel olarak yeni zirvelere ulaşması bekleniyor. Bu dönem ilk boğa piyasası sırasında Metacade için parabolik kazançlar sağlayabilir. Kriptonun geleceği MCADE için kesinlikle parlak görünüyor ve token 2025 yılına kadar 5 dolar seviyesini aşabilir.

Metacade Nedir?

Metacade, Web3’teki en kapsamlı blok zinciri oyun koleksiyonuna sahip en büyük on-chain oyun salonunu oluşturmak için çalışıyor. Her bir Metacade oyununun oyuncuları için kripto para ödülleri sağlayacağı platformda, GameFi sektöründe öne çıkmasını sağlayan bir dizi ek hizmet de sunulacak.

Metacade yalnızca bir dizi heyecan verici oyun sunmakla kalmıyor, aynı zamanda topluluk merkezi de katkıda bulunan kullanıcılara cazip finansal ödüller sunuyor. Metacade 2024 yılına kadar, topluluğun doğrudan kriptonun geleceği için gelişim sağlanmasına katkıda bulunabileceği merkezî olmayan özerk bir organizasyon (DAO) haline gelecek.

MCADE Nasıl Çalışıyor?

MCADE tokenı metaverse oyun salonuna güç sağlamak için kullanılmaktadır. Bir oyuncunun tek başına ya da rekabetçi bir şekilde oynamasına bakılmaksızın tüm ödüller MCADE token olarak ödenir. Tek başına oynayanlar için oyun, blok zincirindeki en yeni oyunlarda bitmek bilmeyen seviyelerde ilerlemeyi içerirken, rekabetçi oyuncular büyük kripto ödülleri kazanabilmek için özel turnuvalara katılabilecekler.

Topluluk merkezi, Create2Earn mekaniği aracılığıyla platforma katkıda bulunan içerik üreticilerini ödüllendirecek. Bu katkılar, oyun incelemeleri yayınlamayı, alfa paylaşmayı veya topluluğun diğer üyeleriyle etkileşime girmeyi içermektedir. Merkez, GameFi’deki en değerli kaynaklardan bazılarına ev sahipliği yapacak ve bir çok blok zinciri oyunu için en son ipuçlarını ve püf noktalarını barındıran bir yer haline gelecek.

Metacade’deki diğer tüm kazanç mekaniklerinin yanı sıra, Work2Earn özelliği de kripto işlerini toplulukla paylaşacak. Platform, oyuncuları Web3’ün en heyecan verici yeni girişimlerinden bazılarında, boş pozisyonlara bağlı olarak yarı zamanlıdan tam zamanlı çalışmaya kadar değişen maaşlı işlere yönlendirecek.

Kazanç Mekaniği, Kripto İstihdamı ve Kriptonun Geleceğinin Finanse Edilmesi

Metacade ayrıca Metagrants programı aracılığıyla doğrudan kriptonun geleceğini finanse edecek. Bu, topluluğun hangi yeni oyunların Metagrant alacağına karar vermesi için oy kullanmasına olanak tanıyarak en çok talep gören blok zinciri oyunlarının erken aşama finansman desteği almalarına yardımcı olacak.

Web3 oyun geliştiricileri, oyun tekliflerini doğrudan hangi oyunların fon alacağını belirleyecek olan topluluğa sunabilecekler. Bunun da ötesinde, tüm Metagrant kazananları projelerini metaverse oyun salonunda başlatacak, böylece oyuncular daha önceden geliştirilmesine yardımcı oldukları projeleri oynayabilecekler.

MCADE Satın Almaya Değer mi?

MCADE token presale’ı bu yılın en iyi yatırım fırsatlarından biri olabilir. Proje, hem kripto istihdamı hem de inanılmaz bir GameFi platformu yaratarak kriptonun geleceğini yönlendirmeye katkıda bulunuyor. Kullanıcılar bilgilerini paylaşabilecek, MCADE kazanabilecek ve hatta hızla genişleyen Web3 endüstrisinde kariyerlerine başlayabilecekler.

Proje, özellikle de presale’inin gördüğü yoğun ilgi dikkate alındığında, patlamaya hazır görünüyor. Token başlangıçta sadece 0,008 dolardan piyasaya sürüldü ve bu değer presale etkinliğinin sonunda kademeli olarak 0,02 dolara yükselecek. Herhangi bir yatırım portföyüne olağanüstü bir artı gibi görünen ve yatırımcılara inanılmaz getiriler sağlayacak gibi duran Metacade’e hızlı bir şekilde dâhil olduğunuzdan emin olun.

Metacade presale’ına buradan katılabilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x