Yükleniyor...

Kripto Milyarderi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öngörüsünü Açıkladı

Madencilik ekipman üreticisi Bitmain'in kurucu ortağı ve genel müdürü Jihan Wu, Bitcoin'in (BTC) bu yıl koronavirüs salgınına rağmen iyi performans gösterebileceği konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Kripto Milyarderi Bitcoin BTC ve Ethereum ETH Öngörüsünü Açıkladı

Madencilik ekipman üreticisi Bitmain’in kurucu ortağı ve genel müdürü Jihan Wu, Bitcoin’in (BTC) bu yıl koronavirüs salgınına rağmen iyi performans gösterebileceği konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Yeni yapılan bir röportajda Wu, merkez bankalarının salgının ekonomik etkisinden kurtulma ve gevşek para politikaları üzerindeki etkisiyle mücadele çabalarının tüm finansal varlıkların fiyatını yükseltebileceğini belirtti.

“Bitcoin (BTC) Yarılanma Sonrası Hemen Yükselmeyebilir”

Ancak Wu, lider kripto para biriminin Mayıs 2020’de gerçekleştireceği yarılanma etkinliğine kadar bir boğa koşusu beklemediğini söyleyerek bu durumu şu şekilde açıkladı:

Sanırım bu sefer boğa koşusu yarılanma gerçekleştikten hemen sonra gelmeyebilir. Zaman içinde bir gecikme olacak … Bitcoin’in piyasa değeri büyüdükçe, volatilitesi azalır ve daha kararlı hale gelir. Bu, fiyatında ani artışlar göremeyeceğimiz anlamına gelir. Bitcoin ne olursa olsun, bir gün zirveye ulaşacak. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca Bitcoin fiyatı çok fazla büyüme görecektir.

“Ethereum (ETH) Defi Nedeniyle Dokunulmaz”

Bitcoin madencilik devinin genel müdürü ayrıca Bitcoin’in uçucu bir küresel makro ortamda güvenli bir liman varlığı olacağından şüphe ettiğini vurguladı.

Ethereum’a gelince, Wu, ikinci en büyük kripto para biriminin beklentileri konusunda iyimser. Ethereum geliştiricilerinin yavaş ilerlediğine inanmasına rağmen, akıllı sözleşme platformunun merkezi olmayan finans (DeFi) gibi alanlarda öncü avantajları nedeniyle ETH’nin “dokunulmaz” olduğunu düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner