Anasayfa Bitcoin Haberleri Kripto Milyarderi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öngörüsünü Açıkladı

Kripto Milyarderi Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öngörüsünü Açıkladı

ABONE OL:google-news

Madencilik ekipman üreticisi Bitmain’in kurucu ortağı ve genel müdürü Jihan Wu, Bitcoin’in (BTC) bu yıl koronavirüs salgınına rağmen iyi performans gösterebileceği konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Yeni yapılan bir röportajda Wu, merkez bankalarının salgının ekonomik etkisinden kurtulma ve gevşek para politikaları üzerindeki etkisiyle mücadele çabalarının tüm finansal varlıkların fiyatını yükseltebileceğini belirtti.

“Bitcoin (BTC) Yarılanma Sonrası Hemen Yükselmeyebilir”

Ancak Wu, lider kripto para biriminin Mayıs 2020’de gerçekleştireceği yarılanma etkinliğine kadar bir boğa koşusu beklemediğini söyleyerek bu durumu şu şekilde açıkladı:

Sanırım bu sefer boğa koşusu yarılanma gerçekleştikten hemen sonra gelmeyebilir. Zaman içinde bir gecikme olacak … Bitcoin’in piyasa değeri büyüdükçe, volatilitesi azalır ve daha kararlı hale gelir. Bu, fiyatında ani artışlar göremeyeceğimiz anlamına gelir. Bitcoin ne olursa olsun, bir gün zirveye ulaşacak. Önümüzdeki birkaç yıl boyunca Bitcoin fiyatı çok fazla büyüme görecektir.

“Ethereum (ETH) Defi Nedeniyle Dokunulmaz”

Bitcoin madencilik devinin genel müdürü ayrıca Bitcoin’in uçucu bir küresel makro ortamda güvenli bir liman varlığı olacağından şüphe ettiğini vurguladı.

Ethereum’a gelince, Wu, ikinci en büyük kripto para biriminin beklentileri konusunda iyimser. Ethereum geliştiricilerinin yavaş ilerlediğine inanmasına rağmen, akıllı sözleşme platformunun merkezi olmayan finans (DeFi) gibi alanlarda öncü avantajları nedeniyle ETH’nin “dokunulmaz” olduğunu düşünüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakDailyhodl
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

898BeğenenlerBeğen
396TakipçilerTakip Et
16,576TakipçilerTakip Et
480AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar