Yükleniyor...

Kripto Ödeme Hizmeti SpankPay için Kapatılma Kararı!

Ethereum tabanı SpankChain, ödeme hizmeti sağlayıcısını kaybettikten sonra kripto ödeme işlemcisi SpankPay'in kapatılacağını duyurdu.

kapatılma

Ethereum tabanı SpankChain, ödeme hizmeti sağlayıcısını kaybettikten sonra kripto ödeme işlemcisi SpankPay’in kapatılacağını duyurdu.

Yetişkinlere yönelik eğlence hizmetleri sunan SpanChain, yayınladığı bildiriyle kullanıcılarını üzmüş görünüyor. Şubat ayında ödeme hizmet sağlayıcısı Wyre’yi kaybeden SpankChain, yeni hamlelere koyulmuştu. Ödeme hizmetlerini iyileştirmeye yönelik çalışmalar yaptı fakat yeni bir hizmet bulamamıştı. Kripto ödeme platformu olan Wyre’nin, SpankPay’e ödeme hizmetleri sağlama sözleşmesini “ kurallarınını ihlali” şeklinde belirterek fesh ettiğini bildirdi.

SpankPay, Olayla İlişkin Açıklamalarda Bulundu

20 Mart tarihi bir sosyal medya paylaşımında konuyu ele alan SpankPay, bunun Wyre tarafından “hedefli bir eylem” olduğunu “yeni ödeme işlemcilerinin yetkişin işleriyle çalışmadığına” şeklinde ifade etti. Ayrıca Wyre ile olan ilişkilerine değinen şirket, bu durumun bir şok etkisi yarattığını belirtti.

SpankPay, o süreçten beri sağlanan başka bir hizmet bulma amaçlı tüm girişimlerin, “yetişkin endüstrisinde olması” nedeniyle reddedildiğini ifade etti. SpankPay bir tweet’inde “SpankPay’i olumsuz bankacılık ortamında çalıştırmak her zaman zor olmuştur, ancak artan saldırılar, ekip yetersizliği ve hizmet verdiğimiz pazar için savunulması güç oldu.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x