Yükleniyor...

Kripto Para Analisti Josh Rager’a Göre ChainLink Litecoin’den Daha İyi Bir Yatırım

Kripto para yatırımcısı ve analisti Josh Rager, Litecoin blok ödülü yarılanması öncesinde Chainlink ile Litecoin'i kıyasladı.

ChainLink ve Litecoin

Kripto para yatırımcısı ve analisti Josh Rager, Litecoin blok ödülü yarılanması öncesinde Chainlink ile Litecoin’i kıyasladı. Rager’a göre Litecoin’e kıyasla Chainlik daha iyi bir yatırım.

Her iki kripto paranın da müthiş bir taraftar kitlesinin bulunduğunu ifade eden Rager, Chainlink’in daha iyi bir yatırım aracı olduğu görüşünde. Analiste göre Litecoin’deki eğilim aşağı yönlü ve bunun değişme olasılığı şu an için söz konusu değil. Litecoin’in Bitcoin karşısında tutunmayı başaramadığına dikkat çeken analist, Chainlink’in etkileyici bir ilerleme kaydettiğini ve Bitcoin karşısında tutunduğunu belirtiyor.

Litecoin 2019’da en yüksek 143 doları Haziran ayında gördü. Buna karşın Chainlink, 2019’un en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden birisi ve Haziran ayında 4,26 dolara kadar çıktı. Bu fiyat Chainlink için tüm zamanların en yüksek seviyesini temsil ediyor.

CoinMarketCap’in verilerine göre Litecoin son 24 saatte yüzde 3 değer kaybı ile 92,74 dolardan işlem görürken, Chainlink son 24 saatte 0,56 değer artışıyla 2,51 dolardan el değiştiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x