Yükleniyor...

Kripto Para Analistinden Bitcoin (BTC) Yorumu: ATH Gelebilir

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin'in (BTC) uzun vadeli grafiğinde gözden kaçan bir sinyalin, boğa piyasasının yeni bir ayağının BTC'yi tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkaracağını ima ettiğini söylüyor.

bitcoin ralli

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin’in (BTC) uzun vadeli grafiğinde gözden kaçan bir sinyalin, boğa piyasasının yeni bir ayağının BTC’yi tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkaracağını ima ettiğini söylüyor.

Credible olarak bilinen anonim analist ve trader, üç haftalık BTC mumlarına baktığını ve fiyat hareketi ile RSI arasında bir farklılık gördüğünü ve bunun da büyük, uzun vadeli rallilerin yaklaştığını gösterdiğini söyledi:

“Hadi yeniden yapalım. [Üç haftalık] zaman diliminde fiyat 34.000 doların üzerinde kapanmaya devam ettiği sürece, bu gizli yükseliş farklılığının ortaya çıkması ve bizi tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH) göndermesi muhtemel.”

Bitcoin’in 69.000 dolardan %50’lik düzeltmesi önemli olsa da, Credible, BTC’nin nihayetinde hiçbir zaman daha düşük bir dip oluşturmadığını ve yüksek zaman dilimlerinde yükseliş piyasası yapısını sağlam tuttuğunu söylüyor.

“En son 30.000 dolardayken yeni ATH’ye geçtiğimizde bunun nasıl düşüşe geçebileceğinden emin değilim ve bu sefer henüz daha düşük bir düşüş bile yapmadık. Basit piyasa yapısı.”

Analist, tüm olası senaryolardan BTC’nin potansiyel olarak bir üçgen dip modeli oluşturduğunu söylüyor. Credible, BTC’nin 42.500 doları aşmasının ve bir sonraki hedef olarak 45.000 dolara oynamasının ardından önümüzdeki birkaç gün içinde yükselişin tersine çevrildiğinin onaylanması gerektiğini söylüyor.

Bitcoin şu anda 41.321 dolar karşılığında el değiştiriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x