Yükleniyor...

Kripto Para Analistinden Rahatlatan Bitcoin Açıklaması: Büyük Bir Düşüş Olmaz

Dün 17.

kripto para analistinden rahatlatan bitcoin aciklamasi buyuk bir dusus olmaz

Dün 17.000 dolar seviyesine ulaşan Bitcoin, bugün yeni bir rekora daha imza attı ve sabah saatlerinde 18.000 dolar seviyesini yeniden gördü. Bitcoin yayın saati itibariyle 17.875 dolardan işlem görüyor ve 331 milyar dolar piyasa değerine sahip durumda.

Bu yeni seviye ile birlikte, hem ana akım hem de kripto para dünyasında büyük bir ilgi uyandı. Bazı milyarderler ve ünlü yatırımcılar Bitcoin sahibi olduğu açıklarken, bazı ünlü isimler ise Bitcoin’e olan ilgisini dile getirdi.

Bitcoin’in bu sert yükselişinin ardından, bazı kripto para analistleri düzeltme ve sert düşüş uyarısı yaptı. Bunlardan biri olan anonim bir TradingView analisti, Bitcoin’in 13.000 dolara kadar düşebileceğini belirtti. Analist analizinde MACD göstergesine, fiyat-hacim farkına ve ters baş ve omuz formülasyonuna dikkat çekti.

Bazı kripto para analistleri ise Bitcoin’de henüz çok büyük bir düşüş beklemediğini söyledi. Bu analistlerden biri olan bozok6 Bitcoin’de şimdilik büyük bir düşüş olmayacağını, yükseldiği gibi düşmeyeceği yorumunu Twitter üzerinden takipçileri ile paylaştı.

Bitcoin’in 18.500 seviyesinde yapması gerekeni yaptığını vurgulan analist, 17.200 dolar seviyesine doğru bir düzeltme olduğunu ve bu noktadan yukarı tepki vermesinin çok olumlu olduğunu söyledi. Bozok6 ayrıca, gerçekleşmesini beklediği 20.000 – 25.000 dolar seviyesine de az kaldığına dikkat çekti.

Popüler analist daha önceki tweetlerinde, Bitcoin’in yıl sonuna 20.000 – 25.000 dolar arası bir seviyede konumlanacağını belirtmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x