Yükleniyor...

Kripto Para Analistleri Aynı Görüşte Birleşti: Sahne Artık Litecoin’in (LTC)!

Önde gelen bir kripto para analistine göre, popüler altcoin Litecoin (LTC) kabuğundan çıkıp Bitcoin'den daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor.

Kripto Para Analistleri Ayni Goruste Birlesti Sahne Artik Litecoinnin LTC

Önde gelen bir kripto para analistine göre, popüler altcoin Litecoin (LTC) kabuğundan çıkıp Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazırlanıyor.

Kripto para piyasasında NebraskanGooner olarak bilinen bir trader ve stratejist, 48.000 Twitter takipçisine LTC/BTC baz çifti birden fazla yükseliş sinyali verirken Litecoin’in önümüzdeki birkaç ay içinde Bitcoin’e karşı yükseliş hazırlıklarını tamamladığını söyledi.

“Litecoin – BTC eşleşmesi – düşüş trendinin kırıldığı doğrulandı. LTC, en iyi satın alma sinyali yazdırdı. LTC’nin yakın gelecekte daha iyi performans göstermesini bekleyebilirsiniz. Popüler altcoin, potansiyel olarak %45 ila %175 bir artış potansiyeli sahip. ”

ltc1

Litecoin (LTC) İki Kattan Fazla Artabilir

Trader’ın grafiğine göre, LTC/BTC’nin Kasım ayına kadar paritenin değerini iki katından fazla artıracak bir parabolde hareket ettiği görüyor.

Başka bir popüler trader ve analist olan JJcycles, 11.000 Twitter takipçisine, Litecoin’in önümüzdeki haftalarda büyük olasılıkla manşetlere gireceğine inandığını, yedinci en büyük kripto para biriminin ralliye geçmeye hazırlandığını söyledi.

“LTC/BTC, aylar boyunca düşen bir takozdan çıkmaya hazır … Litecoin muhtemelen önümüzdeki haftalarda bu piyasaya hakim olacak, buna hazır olduğunuzdan emin olun.”

ltc2

Başka bir popüler kripto para analisti olan TraderXO, tüm tarder’ları, artık Litecoin’in satılmayacağı konusunda uyardı. Analist, LTC/BTC kilit bir seviyeyi geri alıp yeniden test etmediği sürece elden çıkarılmayacağını söyledi.

ltc3

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner