Yükleniyor...

Kripto Para Analistlerinden ve Liderlerinden 2020 İçin 7 Bitcoin (BTC) ve Altcoin Tahmini

Göze çarpan Bitcoin (BTC) fiyat tahminlerinden altcoin’lerin geleceğine kadar, kripto analistleri ve endüstri liderleri 2020'de dijital varlıkların geleceğini tahmin etmeye çalışıyorlar.

bitcoin fiyat tahmini altcoin

Göze çarpan Bitcoin (BTC) fiyat tahminlerinden altcoin’lerin geleceğine kadar, kripto analistleri ve endüstri liderleri 2020’de dijital varlıkların geleceğini tahmin etmeye çalışıyorlar.

İşte Bazı Önemli Değişimleri Öngören 7 Bitcoin (BTC) ve Altcoin Tahmini

  • On iki ay önce, bir Bitcoinve kripto para analisti olan Bob Loukas, 2019’un sonunda BTC fiyatının ne olacağını doğru bir şekilde tahmin etti. Şimdi ise, Bitcoin’in 2020’nin sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

  • Kripto yatırım devi Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, lider kripto paranın yeni yılı 12.000 doların üzerinde bitirmesini beklediğini söyleyerek BTC’de yükselişe geçti.

  • Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, dünya çapında birçok hükümetin Blockchain ve kendi dijital varlıklarını deneyeceğini düşünüyor. Global Coin Research ile yaptığı röportajda Zhao, şunları söyledi:

Bence 2020’de dünya çapında birçok farklı hükümet tarafından benimsenme için yapılan çeşitli deneyler göreceğiz. Bazıları işe yarayacak, bazıları işe yaramayacak, ancak genel olarak kripto para benimsenmesi için çok olumlu bir etkiye sahip olacak.

  • Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, dünyanın en büyük 20 bankasından 10’unun kağıt para birimleri dijital hale geldikçe “2020’de dijital varlıkları aktif olarak tutmaya ve işlemeye” başlayacağını tahmin ediyor. Ayrıca, en az bir G20 para biriminin 2021 yılına kadar “tamamen dijitalleştirileceğini” öngörüyor.
  • Şifre çözme gözlemcisi Matt Hussey, birçok ulus devletin bu yıl kendi dijital para birimlerini yayınlayacağını öngörerek Zhao ve Garlinghouse’un görüşünü yineledi.
  • Bitcoin eğitimcisi Jimmy Song, BTC hâkimiyetinin yıl sonuna kadar %75’ten fazla olacağını düşünüyor. Ayrıca “çok sayıda altcoin’in delist olacağını” öngörüyor.

  • Son olarak, John McAfee’nin Bitcoin’in nihai, “çılgın” tahminine ulaşıp ulaşmadığını görmek için sadece bir yıl kaldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner