Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Kripto Para Araştırma ve Analiz Şirketinin CEO'su Altcoin'ler için Yatırımcıları Uyardı!

Kripto Para Araştırma ve Analiz Şirketinin CEO’su Altcoin’ler için Yatırımcıları Uyardı!

ABONE OL:google-news

Son günlerde XRP (XRP), Litecoin (LTC), Stellar (XLM) ve Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Satoshi Vision (BSV) gibi Bitcoin forkları için yeni bir altcoin sezonunun kapıda olduğu konuşulmaya başladı. Kripto para araştırma ve analiz şirketi Messari’nin CEO’su Ryan Selkis, son günlerin çok konuşulan altcoin’lerinin yanısıra bir bütün olarak altcoin’ler için görüşlerini paylaştı ve yatırımcıları uyardı.

“Bitcoin’in Hakimiyeti Artıyor”

Messari’nin en sonki haber bülteninde değerlendirmelerde bulunan Selkis, Bitcoin’in akıllı sözleşme platformu token’ları, DeFi token’ları, stablecoin’ler ve diğer alternatif blok zinciri projelerini hariç tutarak, Bitcoin’in “gerçek değer deposu/p2p ödeme kripto para birimleri” arasındaki hakimiyetinin Ocak 2018’in başlarında %60’ın altındayken bugün neredeyse  %90’a çıktığını belirtti.

Messari yöneticisi, bu tür para birimlerinin neden hala var olduğunu ve hala nasıl milyarlarca dolarlık piyasa değerine sahip olmayı nasıl başardıklarını da değindi:

Bu şeyler neden ölmeyecek? Cevabu ‘çoğunlukla ölü’ olmaları olabilir. Kripto varlıklar iflas etmez, bu yüzden aynı zamanda kripto paraların zamanla uçuruma doğru sürüklenme ve muhteşem bir şekilde yok olup gitme eğilimi vardır. 2013’ün sonundaki boğa koşusunda Peercoin, Namecoin ve Primecoin’i hatırlıyor musunuz? Geçmiş piyasa döngüsünde de benzer yıkımlar oldu. Bitcoin Gold ve Bitcoin Diamond gibi gereksiz fork’lar yok oldu. XRP (XRP), Stellar (XLM) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi işletilen kripto para birimleri de düşüşte. Birçoğu %90’dan fazla değer kaybetti ve Bitcoin’den 3-4 kat daha kötü performans sergiledi.

“Şüphelerim Var”

Selkis, yatırımcıları “bu döngünün Primecoin’inden” kaçınmaları konusunda uyardı ve şunları söyledi:

Belki de altcoin sahipleri bu hakimiyet trend çizgisinin kırılmasını bekliyor ve alcoin sezonunun geri döneceği hakkında spekülasyon yapıyor. Bu konuda şüphelerim var. parasal varlıklarda herhangi bir gerçek ayırt edici özellik olmaksızın yavaş ve kaçınılmaz bir düşüşün devam edeceği olasılığının eşit olduğunu düşünüyorum.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar