Yükleniyor...

Kripto Para Araştırma ve Analiz Şirketinin CEO’su Altcoin’ler için Yatırımcıları Uyardı!

Son günlerde XRP (XRP), Litecoin (LTC), Stellar (XLM) ve Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Satoshi Vision (BSV) gibi Bitcoin forkları için yeni bir altcoin sezonunun kapıda olduğu konuşulmaya başladı.

Altcoinler

Son günlerde XRP (XRP), Litecoin (LTC), Stellar (XLM) ve Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Satoshi Vision (BSV) gibi Bitcoin forkları için yeni bir altcoin sezonunun kapıda olduğu konuşulmaya başladı. Kripto para araştırma ve analiz şirketi Messari’nin CEO’su Ryan Selkis, son günlerin çok konuşulan altcoin’lerinin yanısıra bir bütün olarak altcoin’ler için görüşlerini paylaştı ve yatırımcıları uyardı.

“Bitcoin’in Hakimiyeti Artıyor”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Messari’nin en sonki haber bülteninde değerlendirmelerde bulunan Selkis, Bitcoin’in akıllı sözleşme platformu token’ları, DeFi token’ları, stablecoin’ler ve diğer alternatif blok zinciri projelerini hariç tutarak, Bitcoin’in “gerçek değer deposu/p2p ödeme kripto para birimleri” arasındaki hakimiyetinin Ocak 2018’in başlarında %60’ın altındayken bugün neredeyse  %90’a çıktığını belirtti.

Messari yöneticisi, bu tür para birimlerinin neden hala var olduğunu ve hala nasıl milyarlarca dolarlık piyasa değerine sahip olmayı nasıl başardıklarını da değindi:

Bu şeyler neden ölmeyecek? Cevabu ‘çoğunlukla ölü’ olmaları olabilir. Kripto varlıklar iflas etmez, bu yüzden aynı zamanda kripto paraların zamanla uçuruma doğru sürüklenme ve muhteşem bir şekilde yok olup gitme eğilimi vardır. 2013’ün sonundaki boğa koşusunda Peercoin, Namecoin ve Primecoin’i hatırlıyor musunuz? Geçmiş piyasa döngüsünde de benzer yıkımlar oldu. Bitcoin Gold ve Bitcoin Diamond gibi gereksiz fork’lar yok oldu. XRP (XRP), Stellar (XLM) ve Bitcoin Cash (BCH) gibi işletilen kripto para birimleri de düşüşte. Birçoğu %90’dan fazla değer kaybetti ve Bitcoin’den 3-4 kat daha kötü performans sergiledi.

“Şüphelerim Var”

Selkis, yatırımcıları “bu döngünün Primecoin’inden” kaçınmaları konusunda uyardı ve şunları söyledi:

Belki de altcoin sahipleri bu hakimiyet trend çizgisinin kırılmasını bekliyor ve alcoin sezonunun geri döneceği hakkında spekülasyon yapıyor. Bu konuda şüphelerim var. parasal varlıklarda herhangi bir gerçek ayırt edici özellik olmaksızın yavaş ve kaçınılmaz bir düşüşün devam edeceği olasılığının eşit olduğunu düşünüyorum.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x