Yükleniyor...

Kripto Para Araştırmacısı, En İyi Büyüme Potansiyeline Sahip 4 Altcoin’i Açıkladı

Popüler kripto para araştırmacısı Lark Davis, Ethereum üzerine inşa edilmemiş bazı merkezi olmayan finans (DeFi) projelerinin önemli büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Kripto Para Araştırmacısı En İyi Büyüme Potansiyeline Sahip 4 Altcoin’i Açıkladı

Popüler kripto para araştırmacısı Lark Davis, Ethereum üzerine inşa edilmemiş bazı merkezi olmayan finans (DeFi) projelerinin önemli büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor. Davis, kısa vadede büyük büyüme gösterebileceğine inandığı az bilinen dört kripto para varlığını açıkladı:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Ethereum üzerine inşa edilmemiş DeFi’nin önümüzdeki aylarda büyük bir büyüme göreceğine inanıyorum.”

En İyi Büyüme Potansiyeline Sahip Kripto Paralar

Davis, Kava (KAVA), Band Protokolü (BAND), Switcheo (SWTH) ve Nash (NEX) ‘i en iyi büyüme potansiyeline sahip kripto paralar olarak görüyor.

Kava bir çapraz zincir DeFi kredi platformudur. Token fiyatı, yazım sırasında yaklaşık 2,24 dolardan işlem görüyor ve Mayıs ortasından bu yana 4 kat artış gördü.

Halihazırda hızla yükselen değerine rağmen Davis, tokenin hala “uzun vadeli fiyat değerlemesi için büyük bir potansiyele” sahip olduğunu söylüyor.

“Takım ve Kava destekçileri çok çok güçlü. Bence bu özellik, Ethereum’un Makerdao’su kadar değerlendirebilir ve 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine ulaşabilir. ”

BAND Protokolü, Oracle’ın Chainlink ile rekabet eden yerel ve katmanlı ağıdır. Tokeni şu anda yaklaşık 2,75 dolar seviyesinde işlem görüyor. Temmuz ayının başından bu yana yaklaşık %120 arttı. Davis BAND hakkında şunları söylüyor:

“BAND zaten Binance ve Wanchain, Elrond, Fantom ve Kava gibi tanınmış ortaklardan oluşan büyük ve büyüyen bir kadroya sahip.”

SWTH ve NEX’in ikisi de merkezi olmayan borsa tokenleridir. Davis büyüme potansiyeline sahip olduklarını söylüyor çünkü Switcheo yeni bir türev alışverişi başlatıyor ve token modelini modernize ediyor ve Nash Avrupa Birliği’ndeki kullanıcılara borsada sıfır işlem ücreti başlattı.

Ancak Davis, her ikisinin de büyümelerini etkileyebilecek tonlarca merkezi olmayan borsa ile rekabet ettiği konusunda uyarıyor.