Anasayfa Kripto Para Haberleri Kripto Para Birimleri Neden Ana Akıma Giremiyor? Usta Analistler Açıkladı!

Kripto Para Birimleri Neden Ana Akıma Giremiyor? Usta Analistler Açıkladı!

ABONE OL:google-news

2012’den beri kripto para birimleriyle ilgilenen üst düzey bir Blockchain analisti olan Qiao Wang, merkezi olmayan teknolojilerin kitlesel olarak benimsenme de yetersiz kalmasının birkaç olası nedenini açıkladı.

Önce Teknoloji, Sonra Kullanıcılar

Wang genel olarak, Blockchain ve kripto sektörünün hala emekleme aşamasında olduğunu söylüyor. Dolayısıyla, merkezi olmayan ürünler kod tabanı ‘düşük seviye’ olarak tanımlanabilir.

Bununla birlikte, Blockchain teknolojisinin beklentileri o kadar parlak görünüyor ki, ‘teknolojiye takıntılı’ insanları çekiyor. Bunun aksine, “kullanıcı takıntılı” girişimciler ve mühendisler bu tür geliştirme segmentinden kaçınmaktadırlar.

Geliştiriciler için soyutlama seviyeleri yükseltilirse bu sorun çözülebilir. Bunun yanı sıra, Bay Wang, bu paradigmanın Bitcoin (BTC) ve stablecoin’lere atfedilmemesi gerektiğini belirtti ve kitlesel olarak benimsenmenin yasalara uyumluluktan geçtiğini söyledi.

Farklı Beceriler

Son olarak, Bay Wang, düşük seviyeli kod oluşturmanın son kullanıcılar için tüketici ürünleri oluşturmakla çok az ilgisi olduğunu kabul etti. Bu süreçler farklı beceriler gerektirir ve sektördeki çok az insan her ikisine de sahiptir.

Efsanevi girişimci Dan Hedl, Bay Wang’ın önerilerine katıldı ve Blockchain segmentinde CS olmayan ‘anlayış’ eksikliğini şu şekilde vurguladı:

Alanda tam bir ürün / tasarım / pazarlama düşüncesi eksikliği var.

Ancak kripto para fenomeni Udi Wertheimer, bunun sadece pazarlama ile ilgili olmadığını belirtti. Wertheimer’a göre, esas sorun, ürün ekiplerinin ilginç ürünler sunamaması ve bu nedenle pazarlanacak bir şeyleri olmamasıdır.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

920BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,540TakipçilerTakip Et
587AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar