Kripto Para Borsaları İşlem Hacimlerinde Düşüş Yaşıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Para Borsaları İşlem Hacimlerinde Düşüş Yaşıyor

Kripto borsa hacimleri 2020'den bu yana en düşük aylık seviyeye indi.

düşüş

Kripto borsa hacimleri 2020’den bu yana en düşük aylık seviyeye indi.

Kripto para borsaları 2020’deki düşüşün ardından aylık bazda en düşük hacimleri gördüler. Bununla birlikte uzmanlar veriler ışığında neler olabileceğini değerlendirdi.

Uzmanlar Kripto Para Borsalarının Hacim Verilerini İnceledi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2020’den bu yana kripto borsa hacimleri, en düşük aylık seviyeye indiği bildirildi. Kripto piyasasındaki durgunluk, dijital varlık ticaretinde son yılların en az aktif aylarından birine yol açtı.

Mayıs ayında, büyük ticaret merkezlerindeki spot hacimlerin hemen altında olan aylık kripto para borsa hacimleri, Ekim 2020’den bu yana en düşük seviyeye ulaşmaya doğru ilerliyor. Ulaşılan verilere göre bu durum, Mayıs 2022 ve Mayıs 2021’de sırasıyla 1,4 trilyon dolar ve 4,25 trilyon dolarlık aylık hacimlerin görüldüğü dönemlerle karşılaştırıldığında oldukça farklı bir durum.

borsada ath

Dijital varlıklardaki sakin ticaret aktivitesi, büyük ticaret firmalarının piyasadan çekilmesi ve merkezi olmayan ticaret platformlarına geçiş trendiyle doğru orantılı olduğu ortaya koydu.

Kurumsal ticaret merkezi LMAX, bir haber bülteninde, volatilitenin başka bir faktör olduğunu ve kendi ticaret hacimlerinin “soğuduğunu” belirtti. Borsa, “Volatilite, Mart ayında yıllık en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra düşük bir trendde düzeltme yapıyor” dedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x