Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Kripto Para Borsalarına Erişim Sorunu Yaşanıyor! Neler Oluyor?

Kripto Para Borsalarına Erişim Sorunu Yaşanıyor! Neler Oluyor?

ABONE OL:google-news

Kripto para borsalarına birkaç saattir erişim sorunu yaşanıyor. Kripto para borsaları, yaşanan bu erişim sorunlarıyla alakalı olarak Twitter üzerinden peş peşe açıklamalar yaptı.

Birçok kullanıcı, başta Binance olmak üzere birçok kripto para borsasına erişemedi. Bu sıkıntıdan ilk bahseden Binance CEO’su, birçok borsanın AWS’lerinde (Amazon Web Service) ciddi sıkıntı yaşandığını söyledi. Ve son olarak bu sorunu çözmeye çalıştıklarını açıkladı:

“Birçok borsayı etkileyen AWS sorunu var. #Binance anca dayanıyor ama az sayıda kullanıcı hesaplarına bağlanma sorunu yaşadığını söyledi. Şu an üzerinde çalışıyoruz.”

Binance CEO’sunun Tweet’inden sonra, birçok kişi aynı sorunu yaşadığını söyledi. CZ, her ne kadar az sayıda kişi dese de şu an birçok kişinin Binance borsasına erişemediğini biliyoruz.

Konuyla alakalı olarak bir diğer açıklamayı da Huobi yaptı:

“Huobi Global, AWS sistem çökmesinden dolayı geçici olarak erişime kapatıldı. Lütfen gelişmeler için takipte kalın. Zorluktan dolayı özür dileriz.”

Huobi Global’ın Twitter’daki açıklamasından sonra, bir grup kullanıcı Huobi’ye kayıplarını telafi etmesini söyledi.

“Varlıklar Etkilenmeyecek”

Kucoin de aynı sorunu yaşayan borsalardan birisi oldu. Kripto para borsası, şu açıklamayı yaptı: “AWS Başarısızlığından Kaynaklanan Para Yatırma ve Para Çekme Gecikmelerinin Duyurusu Amazon Cloud Service (AWS) yıkıcı donanım arızasından dolayı geçici para yatırma ve çekme gecikmeleri olacaktır. Taraflarla iletişime geçildi ve şu anda düzeliyor. Bu süre boyunca, ticaret hizmeti ve kullanıcının varlığı etkilenmeyecektir. Bunun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz. Bu konu ile ilgili gelişmeler en kısa sürede ayrıca duyurulacaktır.”

Kullanıcılar Bakiyelerini Göremiyor

Kullanıcıların çoğu özellikle Binance bakiyelerini göremediğini dile getiriyor. İnsanlar kripto paralarının güvende olup olmadığından şüphe duymaya başladı.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Binance, Türkiye’de Twitter Trend Topics (TT) listesine girdi.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar