Kripto Para Borsası AAX, Hizmetlerini Durdurdu • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Para Borsası AAX, Hizmetlerini Durdurdu

Hong Kong merkezli kripto para borsası AAX, FTX olaylarını gerekçe göstererek geçici süreliğine hizmetlerini durdurdu.

Kripto Para Borsasi AAX Hizmetlerini Durdurdu

Hong Kong merkezli kripto para borsası AAX, FTX olaylarını gerekçe göstererek geçici süreliğine hizmetlerini durdurdu.

Kripto para piyasasında, FTX çöküşünün etkileri sürüyor. Yatırım varlık yönetim şirketlerinin büyük zararlar etmesinin yanında, kripto para borsalarının çalkantıları da devam ediyor. Yatırımcıların kafasındaki soru işareti sıradaki borsanın hangisi olacağı yönünde olurken, yeni bir haber de Hong Kong tarafından geldi. Ülkedeki kripto para borsası AAX, FTX çöküşünden etkilendiği için işlemlerini geçici süreliğine durdurdu.

Kripto Para Borsası Diken Üstünde

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar son zamanlarda oldukça kötü günler geçiriyor. FTX borsasının çökmesi, kripto endüstrisinde ciddi zararlara yol açtı. Özellikle borsalar, bu kaos ortamından etkilenmemek için rezervlerini paylaşmaya başladılar.

AAX borsası, hizmetlerini yaklaşık 10 gün boyunca askıya alacağını bildirdi. Borsa, aldığı bu kararı üçüncü taraf bir ortağın başarısızlığına bağladı. Ancak borsadan, bu üçüncü tarafın kim olduğuna dair bir açıklama gelmedi.

Borsa yaptığı açıklamada, dolandırıcılık ve istismarı önlemek amacıyla para çekme işlemlerini askıya aldığını belirtti. Ayrıca şirket, 7 ila 10 gün arasında tekrar hizmetlerini başlatmak için yoğun mesai harcadığının altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x