Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Binance’ın Akıllı Telefonu Satışa Sunuluyor!

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC ile ortaklık kuran Binance'ın kripto para meraklıları için dünyanın ilk Binance Chain destekli akıllı telefonu EXODUS 1 - Binance Edition'ı 5 Aralık'ta HTC'nin EXODUS web sitesinde satışa sunuluyor.

HTC EXODUS 1 Binance Edition

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC ile ortaklık kuran Binance’ın kripto para meraklıları için dünyanın ilk Binance Chain destekli akıllı telefonu EXODUS 1 – Binance Edition’ı 5 Aralık’ta HTC’nin EXODUS web sitesinde satışa sunuluyor.

EXODUS 1 – Binance Edition, 599 ABD doları karşılığında satın alınabilecek. Kullanıcılar akıllı telefonu eşdeğer fiyat üzerinden Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) veya diğer kripto para birimleri ile de satın alabilecekler. Binance ayrıca özel sürüm akıllı telefonlardan satın alan ilk 500 şanslı kişiye 100 ABD doları değerinde BNB hediye edecek.

EXODUS 1 – Binance Edition’ın tam özellikleri şu şekilde:

EXODUS 1 - Binance Edition Özellikleri

Binance, geçtiğimiz ay sınırılı sayıda satışa sunulacak olan akıllı telefonun “çok yakında” piyasaya sürüleceğini açıklamıştı. Cihaz, Binance’in yerel Blockchain’i Binance Chain’i destekliyor ve yerleşik bir kripto para cüzdanına sahip. Telefonun Binance Chain desteği sayesinde kullanıcılar Binance DEX’e doğrudan erişebilecekler ve telefon üzerinden merkeziyetsiz borsada alım satım yapabilecekler.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x