Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Binance Bu İşlem Çiftlerini Listeden Kaldırıyor!

Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yaptığı bir açıklamayla bazı işlem çiftlerinin delist edileceğini açıkladı

Binance

Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yaptığı bir açıklamayla bazı işlem çiftlerinin delist edileceğini açıkladı. Yarın TSİ ile 15.00’dan itibaren 5 adet işlem çiftinde alım ve satım işlemleri durdurulacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’in listeden kaldıracağı işlem çiftleri ise şu şekilde: AE/ETH, BGBP/USDC, BLZ/BUSD, KMD/BUSD ve NULS/ETH. Kripto para borsası konuyla alakalı olarak şu açıklamaları yaptı:

“Değerli Binance Kullanıcıları, Binance, 17/11/2020 günü saat 15.00 (TSİ) itibarıyla aşağıdaki işlem çiftlerini listeden kaldıracak ve bu çiftlerdeki alım satım işlemlerini durduracaktır: AE/ETH, BGBP/USDC, BLZ/BUSD, KMD/BUSD ve NULS/ETH.”

Binance Uyarıda Bulundu

Binance, ayrıca BGBP/USDC işlem çiftiyle alakalı bir de uyarıda bulundu. Borsadan yapılan açıklamada, BGBP/USDC işlem çiftinin, BGBP için son işlem çifti olduğunun dikkate alınması gerektiği dile getirildi. Açıklamanın devamında şu ifadeler kullanıldı:

“Alım satımın durdurulmasından sonra hala BGBP tutan kullanıcılar, Dönüştürme özelliğini kullanarak BGBP’lerini 1:1 oranında GBP’ye dönüştürebilirler. Kullanıcıların yukarıdaki varlıkları (BGBP hariç) halen Binance’teki diğer işlem çiftlerinde alıp satabileceğini lütfen dikkate alınız.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x