Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Bitfinex Saldırı Altında: Erişim Sağlanamıyor

Kripto para borsası Bitfinex'e bir süredir erişim sağlanamazken, borsanın web sitesinde “Kısa süre içinde tekrar çevrim içi olacağız.

Bitfinex

Kripto para borsası Bitfinex’e bir süredir erişim sağlanamazken, borsanın web sitesinde “Kısa süre içinde tekrar çevrim içi olacağız. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” açıklaması konumlandırılmış durumda.

Yaklaşık yarım saattir erişim sağlanmayan borsa, Twitter hesabından yaptığı bir başka açıklamada sorunun DDoS saldırısından kaynaklandığının tahmin edildiği ve konunun takip edildiği ifade edildi.

 

Borsa tarafından yapılan son açıklamada, Bitfinex hizmetlerinin çalışmaya başladığı ve DDoS saldırısıyla ilgili tüm sorunların çözüldüğü aktarılırken, DDoS saldırısından dolayı platformun koruma seviyesinin yükseltildiği belirtildi.

Bitfinex’ten saatler önce de benzer bir saldırı bir başka büyük kripto para borsası olan OKEx yapılmış, saldırıdan hiçbir kullanıcının etkilenmediği bildirilmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner