Yükleniyor...

Kripto Para Borsası Icrypex Beşiktaş Erkek Basketbol Takımına Sponsor Oldu

Bitcoin ve kripto para borsası Icrypex, Beşiktaş erkek basketbol takımının isimi ve forma göğüs sponsoru oldu.

bjk icrypex

Bitcoin ve kripto para borsası Icrypex, Beşiktaş erkek basketbol takımının isimi ve forma göğüs sponsoru oldu. Twitter üzerinden açıklama yapan borsa, “Gücüne güç katmaya geldik” sloganıyla müjdeyi verdi.

Türkiye’de sıklıkla kullanılan borsalardan birisi olan Icrypex, Twitter açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Icrypex olarak Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden Beşiktaş’a sponsor olduk! Beşiktaş JK Erkek Basketbol A Takımı, bundan böyle Beşiktaş Icrypex!”

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) de, Twitter hesabı üzerinden bu birlikteliği tüm taraftarlarına duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada “ING Basketbol Süper Ligi’nde ve Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) Avrupa Kupası’nda mücadele eden Erkek Basketbol Takımımızın yeni isim ve forma göğüs sponsoru, Türkiye’nin ilk kurumsal yapıya sahip kripto para borsasını oluşturarak katma değer sağlamak ve sektörde trend yaratacak başarılar elde etmek amacıyla kurulan Icrypex oldu” ifadeleri kullanıldı.

Sponsorluk Ödemesi Dünyada İlk Kez Kripto Para ile Gerçekleştirilecek

Beşiktaş tarafından yapılan açıklamaya göre kulüp ve Icrypex arasında varılan anlaşmaya göre, erkek basketbol takımı bundan böyle Beşiktaş Icrypex olarak sahaya çıkacak, formaların göğsünde Icrypex logosu yer alacak. Sponsorluk ödemesi ise, dünyada ilk kez kripto para ile gerçekleştirilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x