Yükleniyor...

Kripto Para Dünyasından Biden’ın Seçim Kampanyasına 5 Milyon Dolarlık Bağış!

Yerli kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Fidelitas Lex, ABD'de hala devam eden seçimler hakkında çok önemli bir detayı paylaştı.

Kripto Para Dunyasindan Bidenin Secim Kampanyasina 5 Milyon Dolarlik Bagis

Yerli kripto para topluluğunun önemli isimlerinden Fidelitas Lex, ABD’de hala devam eden seçimler hakkında çok önemli bir detayı paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Donald Trump’ın güçlü rakibi Joe Biden’ın seçim kampanyasına, kripto para topluluğunun dünyaca ünlü bir isminin de bağış yaptığının belirtildiği bir iddiayı paylaşan Fidelitas, konu hakkınada yorum yaptı.

5 milyon dolarlık bağışı yapan ismin FTX CEO’su Sam Bankman-Fried olduğu ifade ediliyor. Fidelitas, 5 milyon USD’nin hangi kaynaktan ve hangi motivasyonla paylaşıldığının tartışma konusu olacağını söyledi.

Fidelitas’ın paylaşmış olduğu tweet’te wsj.com’dan bir haber yer alıyor. Haberde şu ifadeler kullanılıyor:

“Bloomberg’den sonra Biden’a en büyük katkı sunan isim Hong Kong merkezli kripto para birimi türev borsası FTX’in CEO’su Sam Bankman-Fried idi. Siyasi harcamalarda görece yeni birisi. Fried, bağış olarak 5,2 milyon dolar verdi.”

14 Ekim’e kadar, Biden’a kendilerini CEO olarak tanımlayan ilk 100 bağışçıdan 79,5 milyon dolar geldi. Trump’ın kampanyası ise 75 milyon dolar aldı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x