Yükleniyor...

Kripto Para Dünyasının En Zengin İsimlerinden Barry Silbert Bitcoin (BTC) Aldığını Açıkladı

Bitcoin blok ödülü yarılanmasına iki ay gibi bir süre kalmışken en büyük kripto para Şubat 2018'den bu yanaki en acı verici düşüşü yaşadı ve geleceği belirsizliğini koruyor.

Barry Silbert Bitcoin BTC

Bitcoin blok ödülü yarılanmasına iki ay gibi bir süre kalmışken en büyük kripto para Şubat 2018’den bu yanaki en acı verici düşüşü yaşadı ve geleceği belirsizliğini koruyor.

Digital Currency Group’un kurucusu olan Barry Silbert, Bitcoin’in bunun için icat edildiğini söyleyerek daha fazla Bitcoin aldığını açıkladı.

Kripto Para Dünyasının En Zengin İsimlerinden Biri

Silbert, net değeri 500 milyon doları aşan kripto varlık yatırımı ile kripto para dünyasının en zengin isimlerinden biri olarak kabul ediliyor. İlk Bitcoin’ini 2012 yılında aldığını söyleyen “kripto kralı”, 2015 yılında, ABD Marshals Servisi tarafından düzenlenen açık artırmada Silk Road (İpek Yolu) ile ilgili 48000’den fazla BTC aldı. İhalenin diğer kazananı ise girişim kapitalisti Tim Draper olmuştu.

Silbert, o zamandan bu yana tam teşekküllü bir kripto para imparatorluğu kurmayı başardı ve BitPay, Ripple gibi sayısız şirkete yatırım yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner