Yükleniyor...

Popüler İsimlerden Kripto Para Endüstrisini Değiştirebilecek Üç Altcoin!

Tanınmış kripto para uzmanları Ben Armstrong ve Crypto Rich, kripto para endüstrisini değiştirebilme potansiyeline sahip olan ve az bilinen üç altcoin projesini açıkladı

altcoin

Tanınmış kripto para uzmanları Ben Armstrong ve Crypto Rich, kripto para endüstrisini değiştirebilme potansiyeline sahip olan ve az bilinen üç altcoin projesini açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sektör içerisinde “Bitboy Crypto” olarak tanınan Ben Armstrong ve Crypto Rich, yayınladıkları videoda, büyük potansiyele sahip üç altcoin projesinden söz ettiler.

Crypto Rich’in, Ben Armstrong’un 610 bin abonesiyle paylaştığı ilk proje Ether-1 (ETHO) projesi oldu.

“Ether-1 insanların bant genişliğini ve node’ları barındırması ile pasif gelir elde etmesine olanak tanıyor. Ayrıca merkeziyetsiz web gönderilerine de izin veriyor. Böylelikle insanlar, web sitelerini Ether-1 ağında barındırma fırsatı elde ediyorlar ve bunu yaparken de pasif gelir elde edebilir ve node’ları çalıştırarak ağa bant genişliği sağlayabilirler.

Ether-1 ile ilgili sevdiğim bir başka şey de ifade özgürlüğüne bağlı bir yapıya sahip olmaları. Ether-1 içerisinde barındırılan bir web sitesinin kapatılması söz konusu değil.”

Crypto Rich’in bahsettiği bir diğer proje de bir özel ağ olan Sentiel (SENT):

“Sentiel, merkezi olmayan bir VPN’e sahip. Bildiğiniz üzere VPN’lerin büyük bir kısmı merkezileştirilmiş durumda olduğundan, hükümetlerin kontrolüne geçmeleri ve kısıtlanmaları mümkün. Ancak Sentiel’in VPN’sinin kapalı kaynağı bulunuyor ve içerisinde neler olup bittiği bilinmiyor. Tek bir hata noktasına sahip değiller.”

Crypto Rich’e göre Sentiel’in ana ağı, yakın gelecekte Cosmos (ATOM) üzerinde başlatılacak.

Crypto Rich’in bir diğer favori projesi de gizlilik odaklı çalışan PirateChain (ARRR):

“PirateChain bir para birimidir. Tıpkı Bitcoin (BTC) ve Monero (XMR) gibi. Bununla birlikte tüm kripto para birimlerinden daha gizli ve özel bir yapıya sahiptir. Hatta Monero’dan bile bu konuda öndedir.”

Herhangi bir şeffaflık seçeneği söz konusu değildir. Eşler arasında yapılan her işlem görünmez konumdadır. İşlem yapıldıktan sonra cüzdanında neler olup bittiğini kimse göremez. ARRR coin’lerinizi başka nereye gönderdiğinizi sizden başka kimse öğrenemez. Blok zincirinde bu verinin analiz edilmesi herhangi bir şekilde mümkün değildir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x