Yükleniyor...

Dev Kripto Para Ödeme İşleyicisi Platformuna XRP’yi Ekledi

Kripto para ödeme işleyicisi CoinGate, Ripple’ın token'ı XRP’yi tüccarlar için ödeme seçeneği olarak platformuna eklediğini duyurdu.

Ripple XRP Coingate

Kripto para ödeme işleyicisi CoinGate, Ripple’ın token’ı XRP’yi tüccarlar için ödeme seçeneği olarak platformuna eklediğini duyurdu. Firmanın blog sayfasında yaptığı açıklamaya göre, XRP token sahipleri bu hizmeti kullanarak artık çevrimiçi olarak 4.500’den fazla mağazada ödeme yapabilecekler.

XRP’nin Faydasının Artırılması Hedefleniyor

CoinGate XRP Desteği

CoinGate, kripto para birimi XRP’yi platformuna ekleyerek Ripple’ın token’ının faydasını önemli ölçüde artırmayı umduklarını belirtti. Şirketin bu hizmetini kullanan müşteriler artık Euro, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) veya XRP cinsinden anında ödeme seçeneğine sahipler. Temmuz 2018’de CoinGate, hizmetlerinde Bitcoin Lightning Network işlemlerini test etmek için 100 tüccar için bir pilot program başlatmıştı.

Yakın zamanda önce ABD ticari hizmet sağlayıcısı Aliant Payments, bazı tüccarlara ücretsiz kripto işlemi sunacağını açıkladı. Ayrıca Japon finans devi SBI Holdings, geçtiğimiz günlerde 2018 mali yılının son 9 aylık dönemini kapsayan bir rapor paylaşı. Raporda uluslararası ödemeler ve ticaret finansmanı gibi finansal işlemlerde küresel bir standartın sağlanması için Ripple ve Blockchain konsorsiyumu R3 teknolojilerinin uygulanmasının öneminden bahsediliyor. Şirket ayrıca Ripple’ın sınır ötesi ödemeler konusundaki üstün potansiyelinden de bahsetti. Ripple’ın token’ı XRP, 12.6 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile dünyanın en değerli ikinci kripto para birimi konumunda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x