Yükleniyor...

Kripto Para Piyasası İçin Teknik Analiz Eğitimi

Ünlü Analist Dr.

online teknik analiz egitimi

Ünlü Analist Dr. Hardfork, bir süredir üzerinde çalıştığı Online Teknik Analiz Eğitiminin resmi duyurusunu yaptı.

HuobiTürkiye iş birliği ile Udemy üzerinden düzenlenen eğitim ile kripto dünyasına katılan yatırımcıları bilgilendirerek başarılı bir yatırım sistemi kurmaları temelinde düzenlenen eğitim iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde Blockchain dünyası hakkında ayrıntılı bilgiler sunulurken, ikinci bölümde temel formasyonlar anlatılıyor. Ayrıca kursun devamında Telegramdaki Eğitime özel gruba ve 12 saatlik Zoom toplantılarına da ücretsiz olarak katılmaya hak kazanıyorsunuz.

Yaptığımız görüşmede Dr. Hardfork, “Kripto dünyasına yeni katılan yatırımcılar, genelde oyuna dezavantajlı başlıyor. Birisi bir coin söylese de alsam psikolojisindeler. Çoğu teknik analiz ya da temel analiz hakkında en ufak bir fikirleri dahi yok. Bu yüzden kayıplarını düşürmek, hatta kâra geçmelerini sağlamak adına böyle bir eğitim dizisini hazırlamak istedim. İlk geri dönüşler de gayet olumlu. Hem Uzman kişiler hem de katılımcılardan güzel notlar alıyoruz” ifadelerini kullandı. Ünlü analist, “Ayrıca eğitime sponsor olan Huobi Türkiye ve eğitimde işbirliği yaptığım Uğur Hocam’a da buradan teşekkürlerimi iletiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Dr. Hardfork’tan takipçilerimiz için güzel bir indirim de aldık :)

Aşağıdaki linki kullanarak bir hafta içinde gerçekleştirilecek olan kayıtlarda %50 indirim uygulanacak.

https://www.udemy.com/course/hardfork/?couponCode=HARDFORK

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner