Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Kripto Para Piyasası Son 1 Saatte 12 Milyar Dolar Eridi!

Kripto Para Piyasası Son 1 Saatte 12 Milyar Dolar Eridi!

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasası son bir saat içinde keskin bir düşüş yaşadı ve CoinMarketCap’e göre, piyasanın toplam değerinde 12 milyar dolar gibi oldukça yüksek bir erime görüldü.

En değerli kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyat endeksi bugün 7.000 dolar seviyesinin altına geriledi. Bitcoin’in fiyatında son 24 saatte yaklaşık yüzde 5 oranında düşüş yaşanadı ve şu anda 7.000 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bitcoin Fiyat

Ethereum (ETH)’da bugün önemli bir değer kaybı yaşadı ve fiyatı 300 doların altına düştü. Ethereum, şu anda 260 dolar seviyesinde işlem görüyor. Dijital para biriminin son 24 saatteki kaybı ise yüzde 11’in üzerinde.

Ethereum Fiyat

Diğer popüler kripto para birimlerinde (Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ve EOS gibi) de yüzde 12 ila yüzde 9 arasında bir kayıp söz konusu.

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri sadece bir saat içinde önemli ölçüde düştü ve düşüş eğilimi devam ediyor gibi duruyor. Öyle ki, bir başka düşüş daha yaşanabilir. Bu konuda yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor. Dün yaklaşık 240 milyar dolar olan toplam piyasa değeri şu anda 220 milyar dolar civarında seyrediyor.

Bitcoin EgemenliğiPiyasadaki bu düşüş eğilimiyle Bitcoin’in kripto para piyasasındaki hakimiyetinde de önemli bir artış görüldü. Piyasadaki keskin düşüşe paralel olarak, Bitcoin’in hakimiyeti kısa sürede yüzde 50 seviyesini aştı ve şu anda yüzde 54 seviyelerinde. Bu oran, son iki haftadaki en yüksek BTC hakimiyetini gösteriyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar