Yükleniyor...

Kripto Para Piyasası Son 1 Saatte 12 Milyar Dolar Eridi!

Kripto para piyasası son bir saat içinde keskin bir düşüş yaşadı ve CoinMarketCap'e göre, piyasanın toplam değerinde 12 milyar dolar gibi oldukça yüksek bir erime görüldü.

Kripto Para Piyasası

Kripto para piyasası son bir saat içinde keskin bir düşüş yaşadı ve CoinMarketCap’e göre, piyasanın toplam değerinde 12 milyar dolar gibi oldukça yüksek bir erime görüldü.

En değerli kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) fiyat endeksi bugün 7.000 dolar seviyesinin altına geriledi. Bitcoin’in fiyatında son 24 saatte yaklaşık yüzde 5 oranında düşüş yaşanadı ve şu anda 7.000 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bitcoin Fiyat

Ethereum (ETH)’da bugün önemli bir değer kaybı yaşadı ve fiyatı 300 doların altına düştü. Ethereum, şu anda 260 dolar seviyesinde işlem görüyor. Dijital para biriminin son 24 saatteki kaybı ise yüzde 11’in üzerinde.

Ethereum Fiyat

Diğer popüler kripto para birimlerinde (Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH) ve EOS gibi) de yüzde 12 ila yüzde 9 arasında bir kayıp söz konusu.

Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri sadece bir saat içinde önemli ölçüde düştü ve düşüş eğilimi devam ediyor gibi duruyor. Öyle ki, bir başka düşüş daha yaşanabilir. Bu konuda yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor. Dün yaklaşık 240 milyar dolar olan toplam piyasa değeri şu anda 220 milyar dolar civarında seyrediyor.

Bitcoin EgemenliğiPiyasadaki bu düşüş eğilimiyle Bitcoin’in kripto para piyasasındaki hakimiyetinde de önemli bir artış görüldü. Piyasadaki keskin düşüşe paralel olarak, Bitcoin’in hakimiyeti kısa sürede yüzde 50 seviyesini aştı ve şu anda yüzde 54 seviyelerinde. Bu oran, son iki haftadaki en yüksek BTC hakimiyetini gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x