Yükleniyor...

Kripto Para Piyasasında Son Durum 26 Nisan 2022

Bitcoin dün, Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığı haberinin ardından işlem gördüğü 38.

kripto para piyasasinda son durum 26 nisan 2022

Bitcoin dün, Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığı haberinin ardından işlem gördüğü 38.500 dolar seviyesinden 40.600 dolara kadar yükselmişti. Bugün ise kazanımlarının büyük bir kısmını silerek yeniden 40.000 doların altına geriledi. Bitcoin yayın saati itibariyle 39.200 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ethereum Yeniden 3.000 Doların Altında

Benzer şekilde ETH de kazanımlarını sildi ve bir kez daha önemli bir psikolojik destek olarak çalışan 3.000 doların altına düştü. ETH yayın saati itibariyle kilit destek bölgesi olarak kabul edilen 2.900 doları tutmaya çalışıyor ve 2.902 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Dogecoin Pozitif Bölgede

Dün piyasadaki toparlanmadan en çok etkilenen varlık olan Dogecoin, ilk 10 içerisinde kazanımlarını en çok koruyan varlık olmaya devam ediyor. Dogecoin son 24 saatte %8 oranında yükseldi ve yayın saati itibariyle 0.15 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bilindiği gibi Dogecoin, Musk’ın kripto varlığa desteği nedeniyle dün gelen Twitter haberinin ardından sert bir yükseliş yaşamıştı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner