Yükleniyor...

Kripto Para Piyasasında Son Durum 29 Mayıs 2022

Bitcoin dar bir aralıkta işlem görmeye ve 29.

kripto para piyasasinda son durum 29 mayis 2022 7

Bitcoin dar bir aralıkta işlem görmeye ve 29.000 doları tutmaya devam ediyor. Son 24 saatte yatay seyreden Bitcoin yayın saati itibariyle 29.342 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bitcoin ayrıca bu haftayı da kırmızı kapatmak üzere. Eğer bu gerçekleşirse Bitcoin tarihinde ilk kez dokuz hafta üst üste kırmızı kapatmış olacak. Daha önce aktardığımız üzere Bitcoin, makroekonomik endişelerle tetiklenen Terra/UST’nin çöküşü gibi bir dizi faktörle devam eden bir düşüş dalgası başlatmıştı.

Ethereum 1.800 Doları Tutmaya Çalışıyor

Benzer şekilde Ethereum da yatay bir seyir izlemeye devam ediyor. Son 24 saatte kayda değer bir kayıp veya kazanım yaşamayan ETH, yayın saati itibariyle 1.809 dolar seviyesinden işlem görüyor. Aynı şekilde ETH de üst üste sekizinci haftalık mumunu kırmızı kapatmak üzere.

AVAX %13 Değer Kazandı

Avalanche ağının yerel tokenı AVAX, %13’e yakın kazanımla ilk 15 içerisinde en fazla yükselen kripto varlık oldu. Geçtiğimiz günlerde AVAX, birinci katmanlar üzerinden ilerleyen bir FUD dalgasının kurbanı olmuş ve kayda değer ölçüde değer kaybetmişti. AVAX bugün itibariyle kayıplarının önemli bir kısmını geri almayı başardı ve yayın saati itibariyle 26.61 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner