Yükleniyor...

Kripto Para Topluluğu Sahtekarlıkla Suçlanan HEX’i İstemiyor!

Whale Alert adlı Twitter hesabı attığı bir tweet'te; artık HEX işlemlerini takip edip paylaşmayacaklarını ve kripto projesini veritabanından kaldıracaklarını duyurdu.

project hex

Whale Alert adlı Twitter hesabı attığı bir tweet’te; artık HEX işlemlerini takip edip paylaşmayacaklarını ve kripto projesini veritabanından kaldıracaklarını duyurdu. Whale Alert gerekçe olarak: “Blockchain hakkındaki görüşümüze uymuyor.” diye belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Alert adlı Twitter hesabı; yatırımcılara ve trader’lara kendi araştırmalarını yapmaları ve büyük kar vaat eden yatırım projelerine şüpheyle bakmaları gerektiğini belirtti.

“Normalde projeler hakkında yorum yapmıyoruz, ancak HEX’i Whale Alert’tan kaldırmaya karar verdik, çünkü blockchain’in ne olduğu konusundaki görüşümüze uymuyor. Yatırımcılara duyurumuz; lütfen araştırmanızı doğru yaptığınızdan ve büyük vaatlere karşı dikkatli olduğunuzdan emin olun. ”

Kripto topluluğundaki birçok kişi, IOTA CEO’su David Sonstebo da dahil olmak üzere, Richard Heart tarafından oluşturulan HEX’i bir sahtekarlık olarak nitelendirdi. Daha önce de HEX projesinin bir ponzi olup olmadığı tartışmalara konu olmuştu.

Roger Ver HEX’i Destekliyor!

Ancak tüm bu olumsuz görüşlere rağmen  eski ‘Bitcoin Tanrısı’ olarak adlandırılan Roger Ver; 3 ay önce HEX’i Bitcoin.com’da listelemişti.