Yükleniyor...

Kripto Para Topluluğundan 1 Nisan Şakaları

Ana akım medyanın çoğu bu yıl koronavirüs krizinin ciddiyeti nedeniyle şakalara ara verdi fakat kripto para topluluğu biraz eğlenmek istedi.

kripto para dünyası 1 nisan şakaları

Ana akım medyanın çoğu bu yıl koronavirüs krizinin ciddiyeti nedeniyle şakalara ara verdi fakat kripto para topluluğu biraz eğlenmek istedi.

Kripto para topluluğunda ilk şaka ve en komik olanı CoinMarketCap’ten geldi. Site, listede bir numaralı kripto para birimi Bitcoin’in üzerine Toilet Paper Token (Tuvalet Kağıdı Token’ı) isminde hayali bir coin yerleştirdi. Coin için dolaşımdaki miktar olarak ise stoklar tükendi ifadesi kullanıldı. Yedi günlük fiyat grafiğinde ise tuvalet kağıdı ile uyumlu bir çizim ye aldı.

Toilet Paper Token

Kovid-19 Salgınını Öngördü

CryptoPotato ise Satoshi Nakamoto’nun orijinal Bitcoin teknik incelemesinde koronavirüs salgınını öngördüğüne dair bir haber yayınladı. Satoshi’nin ekonomik sistem ile ilgili olarak “ciddi ekonomik durgunluk dönemlerinde veya yeni bir virüsün patlak vermesiyle” ifadelerini photoshop kullanarak ekleyen site, inandırıcı bir haber yaratmış oldu. Ama tabi ki de sonunda hikayenin uydurulduğunu memnuniyetle kabul ettiler.

Satoshi Kovid-19

Craig Wright Satoshi Olduğunu Kanıtladı 1

Trust Wallet, Craig Wright’ın Satoshi Nakamoto olarak kanıtlandığını tweetledi. Bir sonraki twitte ise bunun bir şaka olduğunu itiraf etti.

Craig Wright Satoshi Olduğunu Kanıtladı 2

Finance Magnet, “Avustralyalı bilgisayar bilimcisi ve girişimci Dr. Craig Wright, Kleiman v. Wright davasında Bitcoin yaratıcısı ‘Satoshi Nakamoto’ ya ait olduğu bilinen Bitcoin cüzdanlarından birinden güvenilir bir şekilde işlem yapabilmesinden sonra zafer kazandı” ifadeleri kullanılan bir haber hazırladı.

Satoshi AMA Düzenleyecek

ChangeNow, Satoshi Nakamoto’nun yer aldığı Ask Me Anything’i (AMA) duyurma fırsatı buldu.

Bitfinex Enerji İçeceği

Bitfinex, yeni bir enerji içeceği tanıttı. Bazı Twitter kullanıcıları bu fikri beğendi ve Bitfinex’in takip etmeye karar vermesi durumunda içeceği mutlu bir şekilde satın alacaklarını söyledi.

Pornhub Kripto Para Birimi Çıkardı

BeInCrypto, Pornhub’un PORN adlı kendi ‘Proof of Jerk’ konsensüs algoritmasını kullanan kripto para birimini başlattığını bildirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner