Yükleniyor...

Kripto Para Topluluğundan Pompliano’ya Eleştiri

Bitcoin savunucusu ve Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı Anthony Pompliano, yeni bir erken aşama girişim fonu başlattığını ve böylece kendisini solo bir kapitaliste dönüştürdüğünü duyurdu.

kripto para toplulugundan pomplianoya elestiri

Bitcoin savunucusu ve Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, yeni bir erken aşama girişim fonu başlattığını ve böylece kendisini solo bir kapitaliste dönüştürdüğünü duyurdu.

Girişim, kripto topluluğundan oldukça karışık tepkiler aldı. Bazıları yeni girişimi için Pompliano’yu hızlı bir şekilde tebrik ederken, diğerleri fonun “çok eski” ve “ulaşılamaz” olduğunu belirtti.

“Başka Bir Takım” Suçlaması

Yeni fon, teknoloji şirketlerine ilk aşamalarda yatırım yapacak. Pompliano, sadece büyük kurumlar için değil, her akredite yatırımcı için risk sermayesi varlık sınıfına erişim sağlayacağını iddia ediyor. Bu, fonu “küçük balıkları” görmezden geldiği ve kripto paraları kabul etmediği için eleştiren kripto para birimi üyeleri için açıkça yeterli. Topluluk şu anda Pomp’u başka bir takıma gitmekle olmakla suçluyor.

Ancak Pompliano, mevcut düzenleyici ortamda çok şey yapabileceğini ancak bunun merkeziyetsizliğe doğru bir adım olduğunu söylüyor:

“Henüz dünyayı merkeziyetsizleştiremeyebiliriz, ancak akan fonlar bizi nihai hedefe bir adım daha yaklaştırıyor.”

Pomp’un fonu şu an için Bitcoin veya altcoin kabul edemiyor, ancak gelecekte “bir şeylerin çözülebileceğinden” umutlu.

Gelecek Planları

Pompliano, Morgan Creek Digital’in kurucusu Marko Yusko ile yollarını ayırmıyor ve Marko Yusko’nun Morgan Creek Capital tarafından desteklenen kripto odaklı hedge fonundaki sorumluluklarını yerine getirmeye devam edeceğini ifade ediyor.

“Ekibimiz, sermayesinde 9 basamak yükselen seçkin birkaç firmadan birini kurmayı başardı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde kamu emeklilik fonları adına dijital varlıkları yöneten ilk varlık yönetimi firması olduk. Yaptığımız işten inanılmaz derecede gurur duyuyorum ve gelecekte de başarıların devam edeceğini öngörüyorum.”

Pomp ayrıca, daha fazla içerik yaratma sözü vererek başarılı olduğu dijital medya işinden de vazgeçmeyi planlamıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x