Yükleniyor...

Kripto Para Trader’larından Ethereum (ETH) Yatırımcılarını Korkutan Uyarı!

Ethereum, güçlü bir dirençle karşı karşıya olduğundan, son birkaç hafta içinde şimdiki seviyesinden de aşağı düşebilir.

Ethereumdaki ETH Dusus Sinyalleri Yatirimcilari Korkutuyor

Ethereum, güçlü bir dirençle karşı karşıya olduğundan, son birkaç hafta içinde şimdiki seviyesinden de aşağı düşebilir. Analistler, kripto paranın önümüzdeki haftalarda 300 doların altına düşmeye açık olduğunu söylüyor. Lider altcoin, 360-375 dolar civarında kritik dirençlere karşı koymaya çalışıyor.Kripto paranın bu bölgeyi aşması gerekecek.

Analistler Ethereum’un Yakında 300 Dolara Düşmesinden Korkuyor

Analistler, kripto para biriminin mevcut fiyatının üzerinde güçlü dirençlerle karşı karşıya kalması nedeniyle Ethereum’un daha da düşmeye hazır olduğunu söylüyor. Bir trader 29 Eylül’de aşağıdaki tabloyu paylaştı ve ETH’nin buradan yükselmek yerine daha düşük hareket edeceğini belirtti.

eth grafigi

Ethereum’un şu anda fiyatının üzerinde karşı karşıya kaldığı direncin aşağıdaki desteklerden çok daha dikkate değer olduğu belirtiliyor. Öyle ki trader, kripto paranın yakın gelecekte 275-300 dolara düşebileceğini söyledi.

Amsterdam Borsası’nda bir kripto para analisti ve trader olan Michael Van De Poppe, geçtiğimiz günlerde varlığın 366-375 $’lık kritik engeli geçememesinin boğalar için felaket olacağını söyledi.

“Yukarı doğru hareket ediyor, yani iyi. Ancak, kritik engelin kırılması için 366-375 dolar civarında direnç var. Bu kırılırsa, ETH 415 $’a hazırdır. Aksi takdirde, 4. çeyrekte daha fazla düzeltici hareket için bir olasılık olarak 280 ABD dolarına düşeceğini varsayıyorum.”

DTC Capital başkanı Spencer Noon, tüm kripto para alanının temellerini yorumladı. Noon, kripto para piyasasının her zamankinden daha iyi temellere sahip olduğunu açıkladı. “Ethereum’un bu temellerden kazanacağı çok şey var, özellikle ağa dayalı yüksek getiri sunma fırsatlarına sahip olması onu avantajlı kılıyor.” diye de ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner