Yükleniyor...

Kripto Para Uzmanı WhalePanda: “Boğaların 24-48 Saat İçinde Hareket Etmesi Gerekiyor”

Bilindiği üzere Bitcoin fiyatı tekrar 9 bin dolar seviyesinin altına düştü, şu anda ise 8700-8800 dolar aralığında işlem görüyor.

btc surge again

Bilindiği üzere Bitcoin fiyatı tekrar 9 bin dolar seviyesinin altına düştü, şu anda ise 8700-8800 dolar aralığında işlem görüyor. Kripto para uzmanı WhalePanda ise bu konu ile ilgili bazı veriler paylaşarak, bazı şartlar altında boğa piyasasına girilebileceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Uzman analist, Grayscale kripto yatırım fonunun; Jack Dorsey’in Square Crypto’su aracılığıyla 11 Mayıs’tan beri, madenciler tarafından üretilenden daha fazla BTC aldığını belirtti.

Bu verilerin ardından, Whale Alert topluluğa bir soru sordu: Wall Street’ten gelen hedge fonları yeni BTC arzını aktif olarak alıyorsa, kısa veya orta vadede BTC fiyatına ne olacak?

Sanıyoruz ki hesap, BTC fiyatının artacağı yönünde bir cevap duymayı bekliyor.

‘Yeni BTC Arzı Hızla Eriyor’

WhalePanda, yarılanmadan sonra yeni basılmış Bitcoin satın alan kripto yatırım fonları hakkındaki düşüncelerini Twitter’da paylaştı.

Uzman analist bu bağlamda sadece Grayscale’den (halihazırda dolaşımdaki tüm Bitcoin’in %1,7’sini elinde tutuyor) ve Jack Dorsey’nin Crypto Square’inden bahsetti.

Ancak analist, bunların yarılanma sonrasında Bitcoin’in ‘tüm yeni arzını emen’ iki şirket olduğunu belirtti.

WhalePanda sonuç olarak, kısa veya orta vadede Bitcoin fiyatının yükselebileceğini ima etti.

Ancak analistin takipçileri bu öneriye katılmıyor.

Analist ‘Büyük Bir Boğa Bayrağı’ Görüyor

Dijital varlık yönetimi ile ilgilenen bir şirket olan Capriole Investments’tan Charles Edwards, Twitter sayfasında yılın ikinci madenci teslimiyetini yazdı.

Yine de bunun, önceki Bitcoin arz kesintilerinin ardından (21 gün içinde) gerçekleştiğini ve bunun da büyük bir boğa bayrağı olduğunu belirtti.

‘Boğaların 24-48 Saat İçinde Hareket Etmesi Gerekiyor’

Büyük bir takipçi kitlesine sahip olan trader ‘Credible Crypto’, şu an TTC pazarının bir dönüm noktasında olduğunu paylaştı. Günlük grafikte net ama gizli bir yükseliş farklılığı olduğunu söyledi.

Ancak Bitcoin fiyatı 8.500 doların altına düşerse, yükseliş farkı gideceği de biliniyor.

Trader XRP’den de bahsetti ve dördüncü büyük paranın da gizli bir yükseliş farklılığı gösterdiğini söyledi.