Yükleniyor...

Kripto Paraların Yeni Yıldızı Sui’de (SUI) Neler Oluyor?

Dün itibariyle birçok kripto para borsasında listelenen Sui'de (SUI) neler oluyor SUI, rekor fiyatlara ulaşabilir mi?

sui

Dün itibariyle birçok kripto para borsasında listelenen Sui’de (SUI) neler oluyor SUI, rekor fiyatlara ulaşabilir mi?

Bir süredir gerçekleştirdiği aktiviteler ile öne plana çıkan Sui (SUI), kripto borsalarında listelenmeye başladı. Sosyal medyada da çok ciddi kitlelere ulaşan SUI, değer bakımından pek çok yatırımcıda büyük beklentiler oluşturmuştu. Binance’ta listelenmesiyle anlık olarak 2 dolara ulaşan SUI, şu an için 1,36 dolardan alıcı buluyor. Son zamanların en gözde projelerinden olan SUI’de fiyat hareketleri nasıl ilerliyor?

sui.io v2 1

Sui (SUI) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

SUI, Binance’ta listelenmesiyle birlikte 2 dolara ulaştı. Daha sonra etkisini yavaş yavaş kaybeden SUI, dakikalar içersinde 1,22 dolara kadar düşmüştü. Binance listelenmesinden bir süre sonra 1,498 doları test eden SUI, bu seviyeyi listelenme fiyatı haricinde ATH olarak elinde tutuyor. Günlük açılış fiyatı 1,40 dolar olan popüler coin, rüzgarı arkasına alarak tekrardan 1,43 ve 1,49 dolar seviyelerini test edebilir.

SUI tarafındaki heyecanın azalması veya Bitcoin (BTC) taraflı gelebilecek Fud haberler SUI’yi sırasıyla, 1,28 ve 1,22 dolar seviyelerine düşürebilir. Pek çok kripto borsasında devasa hacimlere ulaşan SUI’deki fiyat hareketleri, yatırımcılar tarafından özenle takip ediliyor.

Ekran Resmi 2023 05 04 10.14.27

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x