Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Kripto Parayla Dolu Bir Uçağı Kaçırmak

Kripto Parayla Dolu Bir Uçağı Kaçırmak

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Yeni aksiyon filmi “Money Plane” kripto para birimlerini de barındıran bir senaryoya sahip. Başrolleri Adam Copeland, Denise Richards ve Kelsey Grammer’ın oynadığı yeni aksiyon filmi ‘Money Plane’in içerisinde bolca kripto para birimi bulunuyor.

Fimin konusu ise şu şekilde: Kumar borcu olan bir adam, uluslararası bölgede uçarak dokunulmazlık elde eden kumarhane salonu olan uçağı kaçırmak ister. Filmde Kelsey Grammer’ın karakteri uçakta “bir milyar kadar kripto para birimi ve milyonlarca nakit” olduğunu söylüyor.

Money Plane

Fragmanda, uçakta şu kripto para birimlerin olduğu donanım cüzdanların olduğu belirtiliyor. Fragmanda göze çarpan görselde şu para birimleri görülüyor:

Benimsenmeye Yardımcı Olur mu?

Konuyla ilgili olarak sinema severler fragmanı paylaşarak farklı yorumlarda bulundu. Bir kullanıcı Money Plane gibi filmlerin dijital varlıklar için daha fazla görünürlük oluşturmaya yardımcı olabileceğini vurguladı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Öne Çıkan Başlıklar