Yükleniyor...

Kripto Piyasası, II. Elizabeth Coin’leri ve NFT’leri ile Doldu

İngiltere kraliçesi II.

Kripto Piyasasi II. Elizabeth Coinleri ve NFTleri ile Doldu

İngiltere kraliçesi II. Elizabeth‘in ölümünün ardından kripto piyasasında, Kraliçe ile ilgili 40’tan fazla memecoin ve yüzlerce yeni NFT ortaya çıktı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto yatırımcıları ve şirketleri, piyasaya birçok yeni ürünle çıktı. Ölümü ‘Londra Köprüsü yıkıldı’ şeklinde duyurulan Kraliçe II. Elizabeth ile ilgili memecoin ve NFT’lerin sayısı artış gösterdi.

II. Elizabeth Coin’leri ve NFT’leri Arttı

Son 24 saat içinde BNB Chain ve Ethereum’da merkeziyetsiz borsalarda başlatılan yeni tokenler arasında; Queen Elizabeth Inu, Save the Queen, Queen, QueenDoge, London Bridge is Down ve Rip Queen Elizabeth gibi isimler yer alıyor.

Dex Screener verilerine göre, BNB Chain tabanlı Pancake Swap’taki Queen Elizabeth Inu tokeni, son 24 saatte en büyük fiyat değer kazancına sahip oldu. Bunun yanı sıra, Elizabeth tokeni de 12 saat içerisinde 2,7 milyon dolar değerinde ticaret hacmine ulaştı.

NFT pazar yeri OpenSea üzerinde ise RIP Queen Elizabeth projesi, Kraliçe’nin vefatından birkaç saat sonra filizlendi. Koleksiyonda 520 NFT bulunuyor ve her biri II. Elizabeth’in sanatsal yorumlarını içeriyor. Bu durumun, geliştiricinin koleksiyonu başlatmak için doğru anı beklediğini gösterdiğine şüphe yok.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x