Yükleniyor...

Kripto Piyasasında Son Durum Ne? 1 Eylül 2022

Kripto para piyasalarının toplam hacmi TradingView verilerine göre yüzde 0,68 düşerek 1 trilyon psikolojik desteğinin altında 948 milyar dolara geldi.

Kripto Piyasasinda Son Durum Ne 1 Eylul 2022

Kripto para piyasalarının toplam hacmi TradingView verilerine göre yüzde 0,68 düşerek 1 trilyon psikolojik desteğinin altında 948 milyar dolara geldi. Kripto para piyasasındaki son duruma bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana‘daki (SOL) fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin‘de son durum ne? Ethereum fiyatı hangi seviyede? Solana‘daki son durum ne? Kripto para piyasasındaki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 0,68’lik düşüşle başladı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin 20 bin dolar desteğini kaybettikten sonra hızlı bir şekilde bu bölgeye yeniden gelmişti. Bitcoin şu anda kritik fiyat bölgesindeki seyrine kararsız devam ediyor. Bitcoin’in yaşanan düşüşünde Fed başkanı Jerome Powell‘ın açıklamaları etkili olmuştu.

btc 4 saatlik
Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için 20 bin dolar seviyesi oldukça kritik ve Bitcoin burada tutunursa piyasa biraz olsun nefes alacaktır. Eğer buradan bir düşüş göreceksek düşüş bölgesi 17 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 23 bin dolar bandı olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 19 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, güne yüzde 0,55’lik düşüşle başladığını görüyoruz. Ethereum da aynı Bitcoin gibi kararsız seyrettiği fiyat bandında günü yükselişle karşıladı. Ethereum ise 1500 dolar desteğini kaybetmişti ancak buradan hızlı bir tepki almıştı. Bugün ise Ethereum’un 1500 dolar desteğinin altında işlem yapıldığını görüyoruz. Ethereum şu an 1500 dolar desteğinin altında.

eth 4 saatlik
Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da destek bölgesi çalışırken bir sonraki hedef 1700 dolar seviyesi diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1400 dolar bandı diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.500 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Piyasanın en popüler 9. coini olan Solana, güne yüzde 1,46 düşerek başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle destek ve direnç arasında yoluna devam ediyor. Solana şu anda destek bölgesinde duruyor diyebiliriz. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 34 dolar bölgesiyken en yakın direnç bölgesi ise 30 dolar bölgesi diyebiliriz.

sol 4 saatlik
Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana (SOL) yazı yazıldığı an itibariyle 30 dolardan işlem görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner