Yükleniyor...
Sponsored

Kripto Piyasasında Son Durum Ne? 2 Eylül 2022

Kripto para piyasalarının toplam hacmi TradingView verilerine göre 1 trilyon psikolojik desteğinin altında 961 milyar dolara geldi.

Kripto Piyasasinda Son Durum Ne 2 Eylul 2022

Kripto para piyasalarının toplam hacmi TradingView verilerine göre 1 trilyon psikolojik desteğinin altında 961 milyar dolara geldi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano‘daki (ADA) fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Kripto para piyasasındaki son duruma göz atalım. Bitcoin‘de son durum ne? Ethereum fiyatı hangi seviyede? Cardano‘daki son durum ne? Kripto para piyasasındaki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin, güne yüzde 0,38’lik düşüşle başladı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin 20 bin dolar desteğini kaybettikten sonra hızlı bir şekilde bu bölgeye yeniden gelmişti. Bitcoin şu anda kritik fiyat bölgesindeki seyrine kararsız devam ediyor. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 20 bin doların üstüne gelmiş durumda.

btc 4 saatlik 1
Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için 20 bin dolar seviyesi oldukça kritik ve Bitcoin burada tutunursa piyasa biraz olsun nefes alacaktır. Eğer buradan bir düşüş göreceksek ilk durak 17 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 23 bin dolar bandı olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 20 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, güne yüzde 0,13’lük yükselişle başladığını görüyoruz. Ethereum da aynı Bitcoin gibi kararsız seyrettiği fiyat bandında günü yükselişle karşıladı. Ethereum ise 1500 dolar desteğini kaybetmişti ancak buradan hızlı bir tepki almıştı. Bugün ise Ethereum’da 1500 dolar desteğinin üstünde işlem yapıldığını görüyoruz. Ethereum, şu an 1500 dolar desteğinin üzerinde bulunuyor.

eth 4 saatlik 1
Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da destek bölgesi çalışırken bir sonraki hedef 1700 dolar seviyesi diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1400 dolar bandı olabilir. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.500 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Cardano (ADA) Son Durum

Piyasanın en popüler 8. coini olan Cardano (ADA) güne yüzde 0,26 yükselerek başladı. Cardano ağa getireceği Vasil Hard Fork güncellemesiyle ağ performansını güçlendirmeyi hedefliyor.

cardano 4 saatlik
Cardano’nun 4 saatlik grafiği

Cardano’daki en güçlü desteğimiz buradan düşüş göreceksek bir alt durak olacak olan 0.43 dolar seviyesi diyebiliriz. Cardano da destek ve direnç arasındaki kararsız seyrine devam ediyor. Cardano (ADA) yazı yazıldığı an itibariyle 0.45 dolar olarak işlem görüyor.

Cardano (ADA) anlık fiyatı için tıklayın.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x