Yükleniyor...

Kripto Sektörüne Yoğunlaşan Crypto Titans, 10 Nisan’da Çıkıyor

Kripto piyasalarında trilyonların nasıl kazanıldığını ve milyarlarca doların nasıl kaybedildiğini işleyen Crypto Titans, 10 Nisan'da çıkıyor.

Kripto Sektorune Yogunlasan Crypto Titans 10 Nisanda Cikiyor

Kripto piyasalarında trilyonların nasıl kazanıldığını ve milyarlarca doların nasıl kaybedildiğini işleyen Crypto Titans, 10 Nisan’da çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Markus Thielen tarafından kaleme alınan Crypto Titans, kripto endüstrisinin nasıl başladığını, geliştiğini ve kriptoda her şeyin sonuçta nasıl bağlantılı olduğunu açıklıyor. 3 trilyon dolarlık piyasa değerine çıkmayı başaran sektörün arkasındaki oyuncuları ve milyarlarca doların nasıl kaybedildiğini gösteriyor.

Crypto Titans, Kripto Sektörüne Perde Açıyor

markus kitap

Markus Thielen tarafından kaleme alınan Crypto Titans, kripto sektöründeki her şeyin birbiriyle nasıl bağlantılı olduğunu ve kripto fiyatlarının neden ve ne zaman yukarı ya da aşağı hareket ettiğini anlamak isteyenlere yönelik ortaya çıktı. Kitap, 10 Nisan’da çıkıyor.

Thielen’in kaleme aldığı bu kitap, 2011, 2013, 2017 ve 2021’deki dört kripto boğa piyasasının nasıl ortaya cıktığını ve arkasındaki itici güçleri ele alıyor. Ayrıca Crypto Titans, ayı piyasaları sırasında fiyatların şiddetli bir şekilde düzeltilmesine neyin neden olduğunu da ortaya çıkarıyor.

Kripto piyasalarının doğal olarak nasıl ilerlediği ve bu nedenle her şeyin nasıl ilişkili olduğunu ifade eden kitap, büyük miktardaki paraların ne denli el değiştirdiğini gözler önüne seriyor.

Crypto Titans, Okuyucuların Bir Sonraki Kripto Boğa Piyasasını Belirlemesine Yardımcı Olabilir

image

Markus Thielen tarafından kaleme alınan Crypto Titans, sonraki piyasa akışlarına yönelik tahmin yapma becerisini de okurlarına kazandırmayı amaçlıyor.

Bu noktaları anlamak okuyucunun bir sonraki kripto boğa piyasasını belirlemesine yardımcı olabilir. Son üç yıl, piyasanın gelişiminde en etkili yıllar oldu.

Benimseme düzeyi yalnızca bireylere değil, varlık yöneticilerine ve şirket yöneticilerine de ulaştı. Yalnızca bu gelişme, milyarlarca dolarlık kripto kredi firmalarının ve kripto ticaret masalarının iflasları ve FTX kripto borsasının yöneticileri tarafından 8 milyar dolarlık müşteri fonunun zimmete geçirilmesiyle felaket bir şekilde gölgelendi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x