Yükleniyor...

Kripto Sektörünün Yapay Zekaya Olan İlgisi Azaldı!

CryptoSlate'den alınan veriler doğrultusunda, kripto sektörünün piyasa değeri yüzde 15,76 artarken, yapay zeka kripto aramaları yüzde 64 oranında azaldı.

yapay zeka

CryptoSlate’den alınan veriler doğrultusunda, kripto sektörünün piyasa değeri yüzde 15,76 artarken, yapay zeka kripto aramaları yüzde 64 oranında azaldı.

Kripto sektörü için son zamanlarda trend haline gelmiş olan “Yapay Zeka” konusuna duyulan ilgi, kripto piyasa değeri artmasına rağmen düşüş eğilimine geçmiş durumda. CryptoSlate’in paylaşmış olduğu veriler ışığında, son zamanların popüler konusu Yapay Zeka’ya duyulan ilgi azalmaya başlamış durumda.

Kripto Tarafında Yapay Zeka Aramaları Giderek Azalıyor

CryptoStale’in yayınlamış olduğu veriler, Yapay Zeka ile ilgili kripto para birimlerine duyulan ilginin giderek azaldığını gösteriyor. Google Trends’den alınan veriler, 7 Şubat tarihinde Yapay Zekaya duyulan ilginin zirve yaptığını gösteriyor. Yapay Zeka aramalarının 7 Şubat tarihinde tepe yapmasından sonra Yapay Zekayla ilgili Google aramalarında gözle görülür bir düşüş yaşandı.

Ekran Resmi 2023 02 21 11.34.42

Kripto sektöründe dönem dönem yaşanılan furyalara Yapay Zeka da katılmıştı. Son zamanların hızla popüler hale gelen konusu Yapay Zeka, sadece kripto tarafında değil global anlamda da insanların dikkatini çekmiş durumda. Kripto tarafı için Yapay Zekaya duyulan ilgi azalmaya başlamış olsa da dünya genelinde bu teknolojiye duyulan ilgi hızla devam ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x