Yükleniyor...

Kripto Sigorta Şirketi Evertas, 14 Milyon Dolar Topladı

Kripto sigorta şirketi Evertas, Polychain Capital tarafından yönetilen bir Seri A turunda 14 milyon dolarlık fon topladı.

Kripto Sigorta Sirketi Evertas 14 Milyon Dolar Topladi

Kripto sigorta şirketi Evertas, Polychain Capital tarafından yönetilen bir Seri A turunda 14 milyon dolarlık fon topladı.

Kripto endüstrisinde yaşanan çalkantılı süreçler, varlık sahiplerinin fonlarını güvenilir bir şekilde yönetmesini ihtiyaç haline getirdi. Özellikle kurumsal şirketler, kripto paralara yönelirken önceliğini varlık güvenliğinden yana kullanıyor. Geçtiğimiz ay yaşanan FTX iflası, kripto piyasasına sert bir darbe vurdu. Borsaların ve projelerin güven toplamak amacıyla hamleleri de devam ediyor. Tüm bu süreçlerin ortasında, kripto endüstrisinde sigorta hizmeti sunan Evertas güçlü bir destek aldı. Evertas‘a 14 milyon dolarlık bir yatırım fonu sağlandı.

Sigorta Şirketi Evertas Güçlü Bir Destek Aldı

Kripto sigorta hizmet sağlayıcısı Evertas, Seri A yatırım turuna katıldı. Bu yatırım turunu Polychain Capital yürütürken, SinoGlobal Capital ve Morgan Creek de yatırımcılar arasında yer aldı.

Evertas, çalkantılı ve güvensiz kripto piyasasını hedef göstererek 14 milyon dolarlık bir destek almayı başardı. Şirket, geçtiğimiz yıl 5.8 milyon dolarlık bir başlangıç fonu da elde etmişti.

Evertas‘ın hizmetleri, kripto para cüzdanlarının uğradığı hack saldırılarına ve genel kripto hırsızlığına karşı bir koruma sağlıyor. Sigorta şirketi, kripto endüstrisini tekrar güvenilir bir hale getirmeyi amaçlıyor.

Evertas CEO’su J. Gdanski, bu belirsiz zamanlarda varlıklar üzerinde sigortaya sahip olmanın ne derece önemli olduğuna değindi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x