Kripto Sosyal Ağı "Minds" 6 Milyon Dolar Yatırım Aldı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Kripto Sosyal Ağı “Minds” 6 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Overstock.

Kripto Sosyal Ağ Minds

Overstock.com Inc.’in Blockchain iştiraki Medici Ventures, açık kaynaklı ve Blockchain tabanlı bir kripto sosyal ağı olan Minds’a 6 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. Ortaklık kapsamında Overstock’un kurucusu ve CEO’su Patrick M. Byrne, Minds Inc.’in yönetim kuruluna dahil oldu.

Byrne yaptığı açıklama ile, bireylerin ve örgütlerin serbest bırakılması için Blockchain teknolojisinin gücü konusunda son yıllarda artan bir heyecan var dedi. Byrne’a göre, Blockchain teknolojisini bir sosyal medya uygulaması olarak kullanan “Minds”  bir sonraki büyük yeniliği temsil ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Minds’ın kurucusu ve CEO’su Bill Ottman, Overstock.com ile iş birliği yapmanın özgür konuşmayı sansürlemeyen ve gelişmiş kullanıcı gizliliği sunan merkezi olmayan bir sosyal ağ vizyonunu geliştirebileceğine inandığını söyledi.

Minds 2015 yılında kullanıma açıldı ve şu anda 1 milyondan fazla üyeye sahip. Facebook, Twitter ve sıkı kullanıcı gizliliği ve sınırsız serbest konuşma sözü veren Google’a ait YouTube’a Blockchain tabanlı bir alternatif.

Minds, yakın bir tarihte kullanıcıların kendi içeriklerini desteklemelerinin bir yolu olarak Ethereum Mainnet üzerinde oluşturulan token’ını duyurdu. Kullanıcılar platformda aktif katılım sağlayarak Minds token kazanabiliyorlar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x