Ana Sayfa Blockchain Kripto Sosyal Ağı "Minds" 6 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Kripto Sosyal Ağı “Minds” 6 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Overstock.com Inc.’in Blockchain iştiraki Medici Ventures, açık kaynaklı ve Blockchain tabanlı bir kripto sosyal ağı olan Minds’a 6 milyon dolarlık bir yatırım yaptı. Ortaklık kapsamında Overstock’un kurucusu ve CEO’su Patrick M. Byrne, Minds Inc.’in yönetim kuruluna dahil oldu.

Byrne yaptığı açıklama ile, bireylerin ve örgütlerin serbest bırakılması için Blockchain teknolojisinin gücü konusunda son yıllarda artan bir heyecan var dedi. Byrne’a göre, Blockchain teknolojisini bir sosyal medya uygulaması olarak kullanan “Minds”  bir sonraki büyük yeniliği temsil ediyor.

Minds’ın kurucusu ve CEO’su Bill Ottman, Overstock.com ile iş birliği yapmanın özgür konuşmayı sansürlemeyen ve gelişmiş kullanıcı gizliliği sunan merkezi olmayan bir sosyal ağ vizyonunu geliştirebileceğine inandığını söyledi.

Minds 2015 yılında kullanıma açıldı ve şu anda 1 milyondan fazla üyeye sahip. Facebook, Twitter ve sıkı kullanıcı gizliliği ve sınırsız serbest konuşma sözü veren Google’a ait YouTube’a Blockchain tabanlı bir alternatif.

Minds, yakın bir tarihte kullanıcıların kendi içeriklerini desteklemelerinin bir yolu olarak Ethereum Mainnet üzerinde oluşturulan token’ını duyurdu. Kullanıcılar platformda aktif katılım sağlayarak Minds token kazanabiliyorlar.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti