Yükleniyor...

Kripto Varlık Yöneticisi Hashdex, ETP Listelemek İçin Avrupa’da Onay Aldı

Kripto varlık yöneticisi Hashdex, ETP listelemek için Avrupa'da onay almayı başardı.

hashdex

Kripto varlık yöneticisi Hashdex, ETP listelemek için Avrupa’da onay almayı başardı.

Şirket, bu yılın başlarında İsviçre’de faaliyet göstermek için onay almış ve Mayıs ayında bir ETP listelemişti.

Kripto Varlık Yöneticisi Avrupa’da Onay Aldı

Brezilya merkezli kripto varlık yöneticisi Hashdex geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, şirketin Avrupa Birliği’nde borsada işlem gören ürünleri (ETP) listelemek için onay aldığını duyurdu.

Şirketin açıklamasında, Hashdex’in Avrupa Birliği’nin farklı ülkelerindeki ETP’leri listelemek için borsalar da dahil olmak üzere çeşitli Avrupalı hizmet sağlayıcılarla çalıştığı ifade edildi.

Şirketin yeni pazarlar başkanı olan Bruno Sousa şunları söyledi:

“Her zaman yenilikçi ve çeşitlendirilmiş stratejileri teşvik ederek, kripto para ürünlerinin Avrupa’daki ana ihraççısı olmak için ilerlemeyi umuyoruz”

Hashdex, İsviçre’den onay aldıktan sonra Mayıs ayında ülkedeki SIX borsasında Hashdex Nasdaq Crypto Index Europe ETP’yi başlattı.

Şirket Brezilya’da altı farklı kripto ETF ürününü müşterilerine sunuyor.

Brezilya, kripto para sektörü için önemli bir ülke olmaya devam ediyor. Ripple geçtiğimiz günlerde Brezilya ve Meksika arasında para aktarımına izin vereceği kripto sistemi için Travelex ile birlikte çalışacağını duyurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner