Yükleniyor...

Kripto Vergi Yazılımı Sağlayıcısı CoinTracker, Yeni Ortaklığını Duyurdu

Kripto vergi yazılımı sağlayıcısı CoinTracker, müşterilerin gelir vergilerini hazırlamasına destek sağlayan H&R Block ile anlaştığını duyurdu.

ortaklık

Kripto vergi yazılımı sağlayıcısı CoinTracker, müşterilerin gelir vergilerini hazırlamasına destek sağlayan H&R Block ile anlaştığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto vergi yazılımları sağlayıcılığı görevi gören CoinTracker yayınladığı bir duyuru ile, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya‘da çok sayıda müşteri için faaliyete geçtiğini belirtti. Gelir vergilerini hazırlamasında yardımcı olan H&R Block ile çalışmaya başladıklarını duyuran CoinTracker, kripto sektörünün dikkatini çekmiş durumda.

CoinTracker’dan Kripto Vergisine Yönelik Çalışmalar Devam Ediyor

CoinTracker scaled 1

Kripto sektöründe vergi çalışmalarıyla popüler olan CoinTracker, son zamanlarda çalışmalarını giderek artırmış durumda. CoinTracker kurulan ortaklık ile ilgili açıklamalarda bulunarak, H&R Block müşterilerinin CoinTracker‘ı kullanabilmelerine ve kripto ticareti konusuyla ilgili Form 8489’u doldurabilmelerine olanak sağlayacağını belirtti.

Milyonlarca müşterisine kolaylık sağlamak amacıyla çalışmalarına devam eden CoinTracker, H&R Block ile entegre olmasından sonra “kripto vergi konusu” için büyük bir adım atmış durumda. Kripto sektöründe giderek artan illegal durumlar, vergi konusuna da yansımış durumdaydı. CoinTracker‘ın atmış olduğu bu adım ile birlikte, kripto yatırımcısına biraz da olsa güven vermiş durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x