Yükleniyor...
Sponsored

KuCoin 5. Yılını Kutluyor

2017 yılında faaliyetlerini başlatan kripto borsası KuCoin, 20 milyondan fazla kripto kullanıcısıyla birlikte 5’inci yılını kutluyor.

KuCoin 5. Yilini Kutluyor

2017 yılında faaliyetlerini başlatan kripto borsası KuCoin, 20 milyondan fazla kripto kullanıcısıyla birlikte 5’inci yılını kutluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlk olarak spot alım satım platformu olarak kurulan KuCoin, kripto alım satımı, itibari para, kaldıraç, sözleşmeler, staking ve madencilik havuzu hizmetleri sunan kapsamlı bir kripto platformuna dönüştü. Aynı zamanda Web3 sektöründe de öncü hizmet sağlayıcılarından KuCoin, piyasaya merkeziyetsiz ürünler sürmeye devam ediyor.

KuCoin 5 Yılda Neler Yaptı?

KuCoin, 7 girişimcinin önderliğinde kurulduğundan beri 142 kat büyüyerek uluslararası sahnede binin üzerinde kişiden oluşan etkili bir ekip haline dönüştü. Şu anda dünya genelinde 200’den fazla ülke ve bölgede 20 milyondan fazla kullanıcıya üst düzey hizmet veriyor.

CoinMarketCap verilerine göre, dünyanın en büyük 5 büyük kripto borsası arasında yer alan KuCoin platformunda 700’den fazla coin ve 1200’den fazla işlem paritesi listeleniyor. Ayrıca, 1 milyondan fazla topluluk üyesine özel olarak 23 farklı dil desteği sunuluyor.

KuCoin, piyasadaki yeni kişilerin, deneyimli yatırımcılar gibi kripto para alıp satmasına yardımcı olmak için otomatik alım satım işlemleri sunan Trading bot teknolojisini ortaya çıkarırken; kripto ve geleneksel oyunlar için 2022 yılında kurulmuş Wonderland isimli bir interaktif NFT başlatma platformuna da sahip. ETH, BSC ve KCC gibi ana akım ağları destekleyen merkeziyetsiz NFT pazar yeri Windvane ise başlatıldığı Mayıs ayından beri kararlı bir şekilde 1 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı.

Haziran ayında kullanıma açılan çoklu zincir kripto cüzdanı KuCoin Wallet ile de ETH, Polygon, BNB ve KCC olmak üzere 4 blockchain ağını destekliyor.

5 yıl içerisinde hızlı bir büyüme göstererek kümülatif işlem hacmi 2 trilyon doları geçen KuCoin, temel politikalarından biri olan küreselleşme doğrultusunda Bangkok, Hong Kong ve Dubai gibi bölgelerde merkezler açarak yeni fırsatların kapısını aralamayı hedefliyor.

KuCoin’den 5. Yıla Özel Fırsatlar

Bugüne dek milyonlarca kullanıcının kripto dünyasındaki adımlarını güçlendirecek hizmetler sağlayan KuCoin, topluluğu için 5. yılına özel etkinlikler düzenlemeyi planlıyor.

Başarısını hızla yukarıya doğru taşıyan KuCoin’in kullanıcılarına, kutlama kapsamında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve KuCoin’i (KCS) kripto para birimleri yüzde 10 indirimle sunulacak. Buna ek olarak, 5. yıla özel sınırlı sayıda NFT koleksiyonu oluşturabilecekler.

5. yıla özel hazırlanan sürpriz kutuları da kullanıcılar için keyifli bir fırsat kapısı olacak. Sürpriz kutular satın alan kullanıcılar, Windvane Launchpad’de beyaz listeye alınma şansına sahip olacak. 5 farklı tasarım içeren sürpriz kutular, çok nadir ve çok çok nadir olmak üzere iki nadirlik seviyesine sahip. Bu sürpriz kutuların çok çok nadir olanlarından 555 tane, çok nadir olanlarından ise 5000 tane piyasaya sürülecek.

Tüm bunlara ek olarak KuCoin, borsa ve kripto ile ilgili hikayelerini gönderen müşterilerine, 20 bin dolarlık ödül havuzundan bir ödül sahip olma avantajı da sunacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x